COOP | Sisuturundus

VIDEO | Coopi autoloosi võitja: unistasin, et keegi helistaks mulle ja ütleks, et võitsin auto – nüüd see juhtuski! 

Coop | Video: Hannes Dreimanis, 23. detsember 2020 22:02
„Olin just päev enne vaadanud videot eelmisest Coopi autoloosi võitjast. Mõtlesin, mis emotsioonid võiksid küll vallata, kui helistatakse, et autovõidust teavitada. Tahaks ka ju! Olen alati unistanud, et keegi helistab ja ütleb, et olen võitnud auto või midagi suurt… nüüd see juhtuski!“ õhkab Coopi autoloosis uhiuue Toyota RAV4 võitnud Heili Kena (28).

Heili meenutab, et võidukõne saamise ajal oli ta tööl. Esialgu oli telefonijutt Heili jaoks veidi segane – näiteks uuriti, millises poes ta käib, kui tihti ning kas ta teab, mida seal välja loositakse. „Rääkisime üsna pikalt, kuid kuna olin kärsitu, teatasin neile: öelge juba ära, et ma võitsin auto! Nemad vastasid, et jah, nii see on!“ seletab Heili. Jaatav vastus tuli Heilile väga suure üllatusena ning ta pidas seda esiti tüngakõneks. „Ma ei uskunud, see ei ole võimalik! Mul hakkasid käed ja jalad värisema, üle keha jooksis kuum võdin. See oli hästi lahe tunne! Ma olin väga-väga õnnelik,“ ei varja Heili oma rõõmu.

Samuti ei tahtnud Heili nii head uudist enda teada jätta, vaid andis järjest kõigile lähedastele teada. „Esimesena elukaaslasele, kes oli algul veidi skeptiline. Siis töökaaslasele, kellele ütlesin, et ei saa rohkem tööl olla – ma olen nii õnnelik. Emale, isale, õdedele. Pidin igaühega lühidalt rääkima, sest kõigile oli vaja helistada,“ muigab Heili. Kui kõik kõned said tehtud, hiilis hinge siiski väike kahtlus – äkki ikka oli kellegi halb nali? Õnneks läks see hirm peagi üle.

Korra on unes näinud lotoga võitmist

Heili tunnistab, et on väga suur unistaja ning küllap see talle niisuguse kingituse lõpuks tõigi. „Esindustest mööda sõites mõtlen päris tihti, kui tore oleks ise uue autoga sealt välja sõita. Mõtlesin sellele nii kaua, kuni auto tuli ise minu juurde,“ lausub Heili. Ta avaldab, et on korra ennegi sarnasel moel ühe võidu saanud. „Krooniajal võitsin bingoga nurkade mängus 500 krooni, mis oli toona üsna suur summa. Seda nägin ma unes ette – kolm münti tähendab lotovõitu. Ostsin poest Bingo Loto pileti ja võitsingi!“ toob Heili välja.

Heili nendib, et tal on palju unistusi, kuid ei räägi nendest tavaliselt kõva häälega. „Ma ei julgegi välja öelda, mida tahaksin – pigem unistan oma mõtetes ja siis vaikselt vaatan, kas täitub. Aga hea on see, et oled oma maailmas ja õnnelik,“ lisab noor naine.

Coopi autoloosi puhul tunnustab Heili peaasjalikult seda, et osalemiseks ei ole vaja ise midagi teha. „Sa ei pea minema tšekiga kassasse, ei pea seda alles hoidma ega internetis registreerima. Sa käid poes, kasutad kliendikaarti ning juba osaled – ise pingutada ei ole vaja! Ainsana pead käima poes… aga seda teed ju nagunii!“ arvab ta.

Loomulikult jätkub Heilil ka uuele Toyota RAV4-le rohkelt kiidusõnu. „Uue auto juures meeldib peamiselt selle välimus ja et ta on maastur… isegi ukselingid meeldivad! Toyota RAV4 on ikkagi uuem ja mugavam kui minu praegune auto,“ sõnab Heili.

Tõrvandi Konsumis on sage külaline

Tõrvandi Konsumi ees toimunud võiduauto üleandmisele olid tulnud Heilile kaasa elama nii õde oma perega, isa kui ka loomulikult pisipoeg Remi. Elukaaslasel ei õnnestunud töökohustuste tõttu kohal olla. „Täna öösel ei saanud ma üldse magada, olen täitsa magamata! Kõik see on nii tore!“ õhkab Heili oma uue Toyota roolis istudes.

Heili kuueaastane poeg Remi käib algkoolis, kuid on tähtsa päeva puhul loomulikult koju jäänud. Muide, just poeg on Heilile suureks abiks poodlemisel. „Remile meeldib see Coopi puldisüsteem ning tema piiksutab alati ostud läbi!“ sõnab Heili. Muidugi on poisil kasulik emaga poes käia, sest siis saab head-paremat. „Oleme kokku leppinud, et kui poodi lähme, siis ta valib ühe asja. Muidu saab liiga palju. Eks päkapikk toob ka praegusel ajal maiustusi ja ta ei jõua neidki ära süüa,“ räägib Heili.

Tõrvandi Konsumisse satub pereema praktiliselt iga päev. „Ma ei oska päris nii, et ostan terve nädala kraami ära. Mulle meeldib pigem päev korraga mõelda, sest maitsemeeled muutuvad päevade lõikes,“ arutleb Heili. Samas nendib ta, et niiviisi talitades kulub siiski rohkem raha.

Väikese jalutuskäigu Konsumisse teeb Heili hea meelega, sest see asub nende kodu lähedal. „Pood on paraja suurusega, puhas ja klienditeenindajad on toredad. Mulle meeldib, et siin on palju valikuid ning värsked puu- ja juurviljad. Laps sööb hea meelega pagarite saiakesi! Minule endale on meeltmööda aga Coopi Kokkade söögid, mida peolauale ikka tellime. Just hiljuti tellisime elukaaslase sünnipäevaks kohupiimatorti,“ seletab Heili. Ka autovõidu tähistamiseks valib ta ühe mõnusa tordi, millega õhtul maiustada.

Autoga sõidab iga päev

Tartu külje alla Tõrvandisse kolisid Heili ja tema elukaaslane kaks aastat tagasi. „See on mõnus linnaäärne koht, kus elab palju noori. Kõik tunnevad kõiki. Inimesed on sõbralikud ja käivad läbi,“ kiidab Heili. Aasta tagasi ostis pere sinnakanti ka krundi, kuhu ehitavad oma maja. „Ehitame nii palju, kui jõuame ja aega on. Unistus oleks järgmise suve lõpus seinad ja katus üles saada,“ paotab Heili.

Elades linnast väljas, on auto loomulikult igapäevaseks abimeheks. „Viin lapse hommikul lasteaeda ja siis lähen Annelinna tööle. Olen küll mõelnud bussiga liikuda, aga see võtab liiga palju aega. Kuigi meil on siin bussiliiklus väga hea, on mugavam sõita autoga,“ leiab Heili, kes töötab Opera Pizzas pitsakoka ja klienditeenindajana. Vaherepliigina kinnitab Heili, et just sealt leiab Tartu parima pitsa!

Viimased seitse aastat on Heili roolinud ligi viisteist aastat vana Audit. Mis sellest sõidukist edasi saab, Heili veel ei tea. „Võib-olla paneme Audi müüki… või siis hoopis mõne teise auto?“ arutab Heili. Tõepoolest, nende perel on olemas päris mitu autot… see on seotud kaasa põneva hobiga. „Elukaaslane armastab romurallil käia!“ naeratab Heili.

Tegelikult hiljuti oligi kodus jutuks Heilile uue auto ostmine – see jäi aga tagaplaanile. „Jah, oleks tahtnud küll uut, kuid arvasime, et peaks pigem maja ehitamisse investeerima. Aga noh, nüüd tuli ju uudis, et võitsin auto!“ tähendab Heili.

Kuhu viib aga esimene pikem sõit uue Toyotaga? „Ei olegi veel täpselt paika pannud. Laps tahaks kindlasti minna Lottemaale… see on ainuke pikem sõit, kuhu meeleldi läheb,“ muigab Heili.

Eesti kõigi aegade suurima autoloosi käigus loosib Coop iga kuu oma klientide vahel välja uhiuue Toyota RAV4 päriseks. Loosis osalemiseks peab klient Coopi kauplustes või eCoop lehel ühe kuu jooksul poodlema kokku vähemalt 50 euro eest ning registreerima oma ostud Coopi kliendikaardiga (Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart). Just kliendikaardi registreerimine on võti loosis osalemiseks, kuna automaatne kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid on kogunenud. Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt. Samuti tasub aadressil www.coop.ee/saastukaart üle kontrollida, et Säästukaardi andmebaasis oleksid õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem ja nii edasi. Iga kuu toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale. Loosimiste tulemustest informeeritakse avalikkust meedia kaudu ning lisainfot leiab Coopi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee