ÕL TV | Õhtuleht

„PUUDUTA MIND“

Mikroriigi loojate Argo ja Evelini vandenõuteooriad: Eesti kuulub Vatikanile, raha luuakse inimese autogrammist ja sõjaväele annab korraldusi postiteenistus (11)

Sirje Presnal, Anu Saagim, 18. detsember 2020 22:04
Evemaalased Eve ja Argo saates "Puuduta mind" EVEMAALASED: „Me teame rohkem, kui me välja näitame,“ ütleb Evemaa asutaja Argo enda ja kaasa Evelini kohta. Teadsid sedagi, et oma pangalaenuga ehitatud majast ilma jäävad, kui laenumakseid ei tasu. Sellel oli Argo sõnul lihtne põhjus: „Tapal ei olnud veel võõrvägesid sees, kes peavad meie postkontorit kaitsma.“

„Oletame, et teil on viietuhandene krediitkaart. Kasutate tuhat ära ja neli tuhat on veel konto peal. Pank on teile siis neli tuhat võlgu,“ räägib Argo, kuidas inimesed ei ole tegelikult võlgu pankadele, vaid pangad hoopis inimestele. Koos kaasa Eveliniga riigi nimega Evemaa välja kuulutanud mees on elav tõestus, et inimesed võivad ilmaasjadest üsna erinevalt aru saada.

Anu: Asume kiirelt asja juurde: mis imedemaa see Eveland on?

Argo: Tõesti on selline maa, kus on võimalikud erinevad asjad. Mis puutub nimesse, siis see ei tähista ainult Evelini. Inglise keeles on sõna Eve, Christmas Eve. See on millegi uue ootus. Kui teate lugu Aadamast ja Eevast – inglise keeles Eve –, siis nagu te aru saate, Aadam ei olnud esimene. Eeva oli ikka esimene.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.12.2020
„PUUDUTA MIND“ | Hingamisharjutus kaastunde aktiveerimiseks
12.12.2020
„PUUDUTA MIND“ 163. SAADE | Oma mikroriigi Evelandia välja kuulutanud Evelin ja Argo: ärge laske end rohkem rõhuda!
08.12.2020
„PUUDUTA MIND“ | Terapeut annab nõu: astu välja mugavustsoonist ja muuda sind saboteerivaid harjumusi
07.12.2020
„PUUDUTA MIND“ | Kuidas läbi kogemuste ja avastuste muuta oma elu mõttekaks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee