Eesti uudised

ÕIGE JA VALE MURE?! Uus plaan: ilma vanema loata pääsevad psühhiaatri jutule vaid kindlate probleemidega lapsed (4)

LISA KOMMENTAAR

Mari 17. detsember 2020 07:50
Ühte- või teistpidi - igal juhul antaks psühhiaatrile selgeltnägija roll. Sotside variandi puhul peaks psühhiaater olema mõne minutiga olema võimeline hindama noore küpsust. Aga samas - kui midagi juhtub, siis vastutab lapsevanem, mitte psühhiaater. Eesti pole USA, kus iga raviviga annab võimaluse miljonilise hagi esitada. Eestis on Eesti vastutusaste umbes selline, et aga arst on ju ka kõigest inimene. Lisaks töötavad Eestis arstid risti-rästi koos erinevates asutustes. Leia sa keegi, kes oma kolleegi vastu tunnistama hakkaks. Ega ikka ei hakka küll.
Mari 17. detsember 2020 07:51
*arstide vastutusaste
16. detsember 2020 21:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
16. detsember 2020 21:21
Just, on vaja, et lapsed saaks vanemate teadmata oma soovahetuse üle diskuteerida. Kõik vikerkaarevärvilisteks! Ja üldse mis õigusega on ilus vikerkaar kaaperdatud teatud seltskonna poolt? Täielik looduse devalveerimine.
Q 16. detsember 2020 23:53
Spetsialistid tahavad selliseid asju detektiivina jahtida. Tõde tuleb välja kavaldada ja pinnida. See, et laps lihtsalt tuleb ja räägib, pole põnev, ei sobi mudelisse ka, rääkijaid ignoreeritakse. Kuni lõpuks saavutatakse mitte-rääkija. Siis on jälle põnev "avastada". Probleemidega peab abiorganile raskesti kättesaadavat mängima.