Jõulud | Sisuturundus

Esteetilise ilukliiniku kinkekaart – tabu või väärtuslik pühadekingitus kõige kallimale? 

Clinica, 1. detsember 2020 10:28
Foto: Zinkevych
Kingitus ei pea ilmtingimata olema ese, mis võib inimesele ajapikku kapinurka seisma jääda. Teinekord on elamus või elumuutev kogemus palju väärtuslikum. Kas sinu lähedane on unistanud plastilise kirurgia operatsioonist või kergemast iluprotseduurist näiteks ilusüstide näol, kuid ei ole tihanud seda endale lubada? Sellisel juhul pista jõulupakki ilukliiniku kinkekaart.

Ilukirurgia on populaarne nii rahvusvaheliste staaride kui ka eestlaste hulgas. Mõni ilukirurgiline protseduur võib anda sinu kallile inimesele uue hingamise, mis omakorda kingib soovitud enesekindluse ja ununenud armastuse iseenda vastu. Kuigi plastikakirurgia kinkekaart jõulukingina võib tunduda esmapilgul ehmatav idee, siis Ameerika Ühendriikides läbiviidud küsitluse kohaselt sooviks 27% protsenti naistest saada plastilise kirurgia protseduuri kingituseks ja 32% tõdes, et on ideele avatud. Ka meesterahvad ei olnud ideele vastu: 20% küsitletud meestest ütleb, et sooviksid saada ilukirurgia protseduuri kingitusena, 26% olid ideele avatud. Uuringu kohaselt on kõige populaarsemad operatsioonid, mis kingitusena lunastatud, rasvaimu (17%), kõhuplastika (11%), näo-kaela pingutusoperatsioon (11%), ilusüstid (11%).*

Ehkki sellise kingi tegemise kavatsus võib olla hea ja olete sellest lähedasega varem rääkinud, võib saaja tunda ennast kinki nähes hoopis solvatuna ja arvata, et tema välimus on ebapiisav. Seetõttu on oluline, et see on olnud jututeemaks ka varem ning võimalusel oled kogunud infot, mille põhjal kindlalt otsustada kinkekaardi kasuks. Kui sinu lähedane on ilukirurgia vastu huvi korduvalt tundnud, on tõenäoline, et ta on huvitatud vähemalt esialgsest konsultatsioonist. Ilma konsultatsioonita ei saa luua kirurgiga sidet ja patsient ei tea täpsemaid kirurgilisi võimalusi.

Kui oled veendunud, et esteetilise ilukliiniku kinkekaart on kallile inimesele sobilik, siis:

- Uuri terviseameti kodulehelt järele, millisel arstil on plastikakirurgi litsents ja millisel kliinikul on tegevusluba plastikakirurgia alal.

- Kingi kinkekaart konsultatsioonile koos lubadusega maksta operatsiooni või protseduuri eest, kui nii patsient kui ka kirurg seda vajalikuks peavad.

- Ole valmis lähedast operatsioonijärgselt toetama nii füüsiliselt kui emotsionaalselt.

- NB! Plastiline kirurgia on meditsiiniline protseduur, millel on riskid.

Ilukirurgia kinkekaart - nagu iga kingitus - peaks olema tehtud südamest. See võib pakkuda sinu lähedasele uue elukvaliteedi nii, et ta astub uude aastasse uue inimesena. Esteetiline ilukliinik Clinica pakub meditsiiniharidusega ja kogemustega spetsialiste, tipptehnoloogilisi seadmeid, professionaalset ja personaalset lähenemist. Soeta eksklusiivne kingitus Clinica kliinikult! Clinica kinkekaardi omanikule on konsultatsioon protseduuri teostamisel tasuta.

*Uuringu viis internetis läbi sõltumatu uurimisfirma 14. – 16. novembril 2017. Küsitleti 2003 USA kontoritöötajat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee