Sisuturundus

Uus hankeveeb Holt.ee viib kokku tellija ja pakkuja – hinnapäringu ülespanek on tasuta! 

Holt.ee, 16. detsember 2020 17:34
Kust leida abi eritellimusel köögimööbli valmistamisel, kardinate õmblemisel, saunakatuse vahetamisel või miks mitte ka terve kortermaja ehitamisel? Appi tuleb äsja avatud hankeportaal holt.ee, mis aitab ühes kohas viia kiirelt ja mugavalt kokku teenuste mõlemad pooled: tellija ja tegija.

Kust üldse alustada õigete kontaktide otsimist? Kuidas olla üldse kindel teenusepakkuja kvaliteedis ning usaldusväärsuses? Just need on kõige sagedasemad küsimused sobiva teenusepakkuja valimisel, niisiis kujuneb tegija leidmine pigem keeruliseks. Nüüd ongi võimalik hoida holt.ee hankeveebi kasutamisega kokku nii aega, raha kui ka närve – vähese vaevaga on võimalik riputada hankeveebi üles vajaminev töö, millele iga teenusepakkuja saab teha oma pakkumise. Hanke lisamine holt.ee veebi on tasuta, teenusel pole varjatud kulusid ega teenustasusid.

Hankeveebilehe holt.ee loonud Holt Media juht Lembe Paeglis nendib, et hankeveebi idee sündis isiklikust praktilisest vajadusest leida sobiv remonditööde tegija.

„Suur osa sellistest kontaktidest liigub tavaliselt kinnises tutvusringkonnas inimeselt inimesele või on hea õnne korral leitav Google’ist. Holt.ee teeb kontaktide loomise klientide ja teenusepakkujate vahel väga lihtsaks ning lubab meie kliendil valida erinevate pakkujate vahel. Holt.ee lehel ei ole aga näiteks piirangut, kui suur töö või hange olema peab. Näiteks on korteriühistutel lausa hädavajalik küsida kõikide tööde puhul pakkumisi erinevatelt ettevõtetelt. Holt.ee keskkonnas on hanke lisamine tasuta ja päring jõuab vaid mõne klikiga paljude teenusepakkujateni,” selgitab Paeglis.

Holt.ee keskkonnas saavad kõik era- ja juriidilised isikud teha hankeid, et leida sobivad teenusepakkujad vajalike tööde tegemiseks ning tellimuste täitmiseks. Hangetel osalejad saavad teha pakkumisi ja suhelda hanke korraldajatega leidmaks uusi kliente. Hankeveebis on võimalik avaldada ka ettevõtete hankeid alltöövõtjate/tööjõu leidmiseks. Nagu juba mainitud, siis Holtis ei ole hanke suurusel ega maksumusel alam- ega piirmäära. Tähtis on see, et klient leiaks sobiva teenusepakkuja ja kõik tööd saavad tehtud!

„Samas on holt.ee lehel ka riigihangete rubriik, mis kuvab pidevalt avaldatavaid riigihankeid ja riigihangete võitjate infot. Lisaks on hankeveebis spetsiaalselt ettevõtetele loodud funktsionaalsus, mis teeb ettevõtte meeskonna omavahelise suhtluse, hangete jälgimise ning seotud tegevuste haldamise äärmiselt lihtsaks ja ülevaatlikuks. Veel on hankelehel võimalik avaldada hankeid ka eritellimusmööbli või -sisustuse valmistaja leidmiseks ja ehitusmaterjalide ostuks. Selliselt on portaal potentsiaalseks suhtlus- ja müügikanaliks väga paljudele ettevõtetele,” räägib Paeglis.

Holt.ee keskkond on mugav, funktsionaalne ja kasutajasõbralik – parim Eestis!

Kogu protsess on väga lihtne: lisa hange, saa erinevaid pakkumisi, suhtle pakkujatega ja vali hankele tegija. Klientide leidmiseks saad hangetest osa võtta ja pakkumisi kiiresti ning mugavalt keskkonda lisada.

„Hanke lisamiseks tuleb täita vajalikud väljad, panna kirja täpne hanke kirjeldus ning võimaluse korral lisada fotod ja joonised. Seejärel valib hanke korraldaja perioodi, mille jooksul saab temalt küsida küsimusi ja teha pakkumisi,“ toob välja Holt Media juht. Pärast pakkumiste perioodi lõppu on hanke korraldajal aega viis kalendripäeva hanke võitja valikuks. „Hanke korraldaja näeb piiramatult kõiki talle tehtud pakkumisi ja pakkujaid. Tal on võimalik kõigi pakkujatega privaatselt vestelda ja täpsustada detaile. Juhul kui sobivat pakkumist ei saabunud, on hanke korraldajal õigus märkida hange luhtunuks ja soovi korral sama hange uuesti avaldada, lootuses sel korral saada sobivamaid pakkumisi,” lisab ta.

Holt.ee on iseteeninduslik keskkond, mis ei ole osaline lepingulistes suhetes hanke korraldaja ja hanke võitja vahel. Peagi on Holt hankeveebid avatud ka Lätis, Leedus ja Soomes ning sihiks on võetud järgneva aasta jooksul laieneda ka Rootsi, Norra ja Poola turule.

Holt makes it easy!
Holt teeb elu lihtsaks!

Vaata lähemalt ja leia omale parim teenusepakkuja: www.holt.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee