"Puuduta mind" külas kanaldaja Kaia-Liisa Reinut; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal
ÕL TV | Õhtuleht
9. jaanuar 2021 10:50

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist 

„PUUDUTA MIND“ 167. SAADE | Endine turundusjuht Kaia-Liisa Reinut aitab inimestel jõuda oma tõelise väe ja elu ülesandeni lihtsate meetodite abil

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on enesearengu koolitaja, terapeut-tervendaja ja nelja kristalliteraapiat käsitleva käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on enesearengu koolitaja, terapeut-tervendaja ja nelja kristalliteraapiat käsitleva käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut.

Kaia-Liisa on teede-ehituse insener, kellel on kuhjaga kogemust turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes. "Jah, mul on nii ehitusinseneri kui ka turunduse ja ärijuhtimise diplom," kinnitab naine. "Aga ma armastan pidevalt õppida uusi asju, sõltumata vanusest."

"Lisaks sellele, olen olnud alati tundlik teiste inimeste, kivide ja Universumi energiate suhtes. Seepärast on mul alati olnud lihtne aidata neid, kes abi vajavad. Kasutan selleks ka kristallide ja mineraalide energiaid ning olen selles vallas ennast ka täiendanud õppides kristalliteraapiat Indias ning gemmoloogiat USA-s."

"Kümme aastat tagasi loobusin oma hästitasustatud palgatööst meediaagentuuri juhina ja alustasin ettevõtjana, et lõpuks ometi võtta ette teekond sellena, kelleks ma olen siia maailma tulnud – aidata inimestel jõuda oma tõelise väeni ja elu ülesandeni ning õpetada neil seda rakendama oma elu igas aspektis."

Vaata videot!

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal neljapäeval.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT

"Puuduta mind" külas kanaldaja Kaia-Liisa Reinut; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal (Mari Luud)

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99