Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Liis Lassi igapäev Singapuris: elu luksuslikul saarel, laste kasvatamine ning töö kinnisvaras (17)

Ohtuleht.ee, 16. detsember 2020 08:09
Foto: Viktoria Dorosevits
Tänase saate külaline on ettevõtja ja laulukirjutaja Liis Lass, kes figureeris kümmekond aastat tagasi väga aktiivselt Eesti seltskonnamaastikul. Viimased kaheksa aastat on ta elanud aga Singapuris, millest tänases saates meile ka räägib.

Liis andis hiljuti välja raamatu „Minu Singapur“, alapealkirjaga „Praktiline paradiis“ – ning Liisi hinnangul on just „praktiline paradiis“ suurepärane viis Singapuri iseloomustada. Kui ühelt poolt asub see imeliselt kaunis ja soojas kohas, siis teisalt toimib ühiskond laitmatult. Teist sellist paika Aasias ei leia. „Olin heas mõttes šokis, et selline riik nagu Singapur eksisteerib,“ nendib Liis.

Välismaalasena on elu Singapuris raske… õigemini täpsustab Liis, et elu on lill, aga lihtsalt pole lihtne. Peaasjalikult on see keeruline, sest kulutused on meeletud kõrged. Kui kohalikud saavad elamispinda ja toitu soetada soodustusega, siis välismaalastele see ei kehti. Liis tunnistab, et nemad saaksid oma sealse kodu eest kusagil Lõuna-Prantsusmaal villa.

Nagu mainitud, siis on Liis viimastel aastatel oma isikliku elu osas pigem privaatne olnud – nüüd aga räägib naine julgemalt oma igapäevaelust ja tööst linnriigis, kodust ning lastest! Liis nendib ka, et viimastel aastatel on tema fookus olnud pigem laste kasvatamisel kui tööl.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

30.12.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Väliseestlannat abistanud Anu: ta käis isegi 100aastasena veel eesti keelt õpetamas!
23.12.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Rändjuuksuri ametit pidav Teresa: suurim osa minu rahast kulub bensiini peale
09.12.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Tenerifel koroonaajal: pere tegi kõrbesse endale pesa, kuid politseinikud ähvardasid trahvida!
02.12.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Eestlanna alustas Rio de Janeiros tänavamuusikuna, kuid jagas peagi lava Grammy võitjaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee