Galeriid

GALERII | Kuidas näeb välja haigla koroonaosakond viiruse leviku tipphetkel? (5)

Toimetas Keit Paju, 12. detsember 2020 12:38
Foto: Raigo Pajula
Ida-Tallinna Keskhaigla jagab värskeid fotosid oma koroonaosakonnast, tuletamaks meelde, et koroonaviirus pole naljaasi.

"Palume kõigil järgida Terviseameti soovitusi ja korraldusi ning üldisi riiklikke juhiseid seoses Covid-19 nakkusega. Vähendame, palun, kõik oma sotsiaalseid kontakte. Kanname maski, peseme käsi ja hoiame distantsi teiste inimestega. Anname igaüks oma panuse, et võimalikult vähe inimesi nakatuks viirusesse, siis peavad ka meedikud koormusele vastu. Igast inimese panusest sõltub, kuidas me selle viirusega hakkama saame! Olge terved!" kirjutab haigla. 

Galeriist leiab fotod sellest, kuidas käib riietumine kaitseriietusesse ja kuidas näeb välja üks koroonaosakond viiruse leviku tipphetkel.

Samal teemal

Viimase ööpäevaga lisandus 760 koroonapositiivset. Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 402 inimesel. Harjumaa uutest juhtumitest 302 on Tallinnas.

12. detsembri hommikuse seisuga viibib haiglas 268 COVID-19 patsienti, juhitaval hingamisel on 16 patsienti. Koju saadeti 26 inimest ning neli inimest viidi üle mitte-COVID-19 osakonda ja kuus inimest viidi üle teise haiglasse. Uusi COVID-19 haigusjuhtumeid avati 39.

Ööpäeva jooksul suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest – 89aastane naine, 83aastane mees, 78aastane mees, 75aastane mees, 74aastane naine ja 68aastane naine. Kokku on Eestis surnud 148 koroonaviirusega nakatunud inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee