Jõulud | Sisuturundus

Kingituseks endale või tervele perele: 10 põhjust, miks võiks robottolmuimeja olla igas kodus! 

Hometrend.ee, 15. detsember 2020 13:04
Foto: Envato Elements
Põranda puhastamine on kahtlemata üks tüütumaid kodutöid, sest seda tuleb teha võrdlemisi tihti. Eriti juhul, kui kodus on lemmikloomad või lapsed.

Nüüdisaegse tehnika üks imesid on robottolmuimeja, mis leiab tee järjest enamate inimeste koju. Inimeste elutempo on lihtsalt nii kiire ning oma aega väärtustatakse – seda ei taheta kulutada koristamisele. Nii et robottolmuimeja on ideaalne viis, kuidas nädalas märkimisväärne aeg võita.

Laia robottolmuimejate valikuga Hometrend.ee toob välja 10 põhjust, miks võiks selle nutika vidina enda koju hankida. Miks mitte jõulukingituseks armsale inimesele või endale ja oma perele? Siinkohal võid kasutada ka sooduskoodi, millega on ost 10% parema hinnaga: ohtuleht10 

Seadet ei ole vaja käsitsi juhtida. Robottolmuimeja on ideaalne puhastusseade neile, kellele on liikumisraskusi või muid füüsilisi vaevusi. Masin puhastab ilma sinu abita tihedamini, kui sa võib olla tavaliselt seda teeksid. Lülita see lihtsalt sisse ja seade hakkab koristama.

Robottolmuimejad on erinevate anduritega varustatud, võimaldades neil iseseisvalt puhastada.

Enam pole vaja tolmuimejat edasi-tagasi tõmmata ja madalamatesse kohtadesse ligi pääsemiseks kummardada. Robottolmuimejad sobivad suurepäraselt ka eakatele, kellel on näiteks artriit või liigesevalu. Paljusid robottolmuimejaid on võimalik eelseadistada ja üldiselt vajavad nad väga vähe hooldamist

Ajapuudus pole probleemiks. Tänapäeva kiire elutempo juures soovivad paljud veeta nii palju aega kui võimalik oma lastega, karjääri putitades või hobidega tegeledes. Need igapäevased tegevused ei jäta palju aega koristamiseks, mis omakorda on viinud  selleni, et on vaja kiiret ja mugavat lahendust – nagu robottolmuimejad.

Kohandub automaatselt erinevate pindadega. Erinevad põrandapinnad vajavad tolmu imemisel erisuguseid seadistusi. Seetõttu on paljud robottolmuimejad varustatud anduritega, mis tuvastavad põrandapindade muutused. Robottolmuimeja kasutamisel pole vaja muretseda erinevate vaipade, puit- ja plaatpõrandate pärast. Tolmuimeja kohandub automaatselt, tuvastades samuti trepid ja seinad ning ei sõida neile kahjustuste vältimiseks otsa.

Puhastab sõltuvalt mustuse astmest. Paljudes kodudes lähevad mõned pinnad mustemaks kui teistes. Üldiselt kipuvad kõige räpasemad olema piirkonnad, kus liigutakse kõige rohkem, näiteks esikud ja köögid. Seetõttu on paljudel robottolmuimejatel oskus tuvastada mustuse hulk konkreetses piirkonnas, võimaldades neil automaatselt oma puhastusseadeid reguleerida. Mida räpasem on ala, seda rohkem aega veedab seade seda puhastades 

Laeb ennast ise. Kuna robottolmuimejad oskavad ennast laadida, pole käsitsi laadimise pärast muret. Pärast ülesande täitmist naaseb robot kohe oma laadimisalusele.

Koristab, kui sind pole kodus. Kas poleks imeline, kui keegi koristaks siis, kui sind ennast kodus pole? Nüüd on see võimalus tänu robottolmuimejale olemas. Paljusid robottolmuimejaid on võimalik programmeerida, et nad hakkaksid kindlal ajal tööle.

Tuvastab virtuaalsed piirid. Üks peamisi eelarvamusi robottolmuimejate kohta on see, et nad kukuvad trepist alla, kahjustavad seinu või löövad sisekujunduselemendid pikali. See on tegelikult tarbetu hirm, kuna sul on võimalus virtuaalseid piire seada.

Pole vaja tihti hooldada. Tavaliste tolmuimejatega võrreldes on robottolmuimejat vaja ainult minimaalselt hooldada. Robotid on tavaliselt valmistatud kvaliteetsematest materjalidest ja ehitatud selliselt, et teenida aastaid. Sinu ainus ülesanne on perioodiliselt kott välja vahetada või konteiner tühjendada, samuti hoida põrand puhas asjadest, mis ei tohiks robotisse sattuda ja muudest potentsiaalselt kahjustavatest esemetest.

Mahub kitsastesse kohtadesse. Paljud tarbijad kurdavad, et ei pääse tolmuimejaga ligi raskesti ligipääsetavatesse või kitsastesse kohtadesse. Kui ostad robottolmuimeja, kaob see probleem täielikult – tänu kompaktsele suurusele mahuvad robotid puhastama väiksemaidki ruume, kuhu tavaline tolmuimeja ei mahu.

Muud kasutegurid. Robottolmuimejad, eriti kallimad mudelid, pakuvad tarbijatele palju eeliseid. Näiteks on neil suuremad tolmukotid, pikem eluiga, ühilduvus nutika koduga ja muudki.

Niina (33) kasutajakogemus:

Kuna mul on kodus kaks kassi, tuleb vähemalt üle päeva põrandat puhastada. Lihtsalt ei ole meeldiv jalutada kassi liivakastist pärinevate graanulite või vedelevate karvatuttide sees. Püüdsime vanasti elukaaslasega alati põranda puhtaks tõmbamist üksteise kaela lükata, kuni mees viimaks väsis ja ostis robottolmuimeja. Olime ilmselt ühed viimased oma tutvusringkonnas, kellel seda ei olnud.

Kuna olime kursis, et robottolmuimejaid on väga erinevas kvaliteedi- ja hinnaklassis, konsulteerisime Hometrendi ekspertidega. Nad pakkusid välja just meie soove ja kahetoalist korterit arvestades parima variandi. Ja kusjuures hind ei tulnud üldse nii suur, kui kartsime!

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT! Kasuta sooduskoodi ohtuleht10 ning saa tooted 10% soodsamalt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee