Jõulud | Sisuturundus

Vali toidulauale autentsed Itaalia maitsed! 

Modibu, 14. detsember 2020 14:57
Foto: Erki Parnaku
Tahaks mekkida itaalialikke gurmeetooteid minemata kodust kaugele? See on võimalik, sest 2014. aastast tegutsev ettevõte Modibu toob Eestisse Itaalia köögi parimaid ja autentsemaid palasid!

Mis on klientide poolt kõige suuremat tunnustust saanud tooted?

Prosciutto Crudo viib keele alla, kui see on õigesti valmistatud. Tipptasemel Prosciutto Crudo valmistamiseks kasutatakse ainult meresoola, mitte mingisuguseid muid konservaate ega maitseaineid. Sink lõigatakse ülimalt peenikesteks viiludeks.

Speck on märkimisväärselt kadakamekiga sink, mis lõigatakse samuti hästi peenikesteks viiludeks. Selle päritolu kahe kulinaarse maailma ristumiskohas peegeldub soolakõvenemise ja suitsetamise sünteesis.

Salame Milano on kõvemat tüüpi vorst, mida vinnutatakse 30-40 päeva (mõnikord ka kauem). Eriline on selle juures tõik, et seda hoitakse toatemperatuuril.

Foto: Erki Parnaku

Bresaola on soolatud veiseliha, mis laagerdub kaks kuni kolm kuud – seni kuni see muutub tahkeks ja omandab iseloomuliku punase värv. Peeneks viilutatud bresaola on õrna magusa maitsega ning sobib figuurisõpradele.

Foto: Erki Parnaku

Gargiulo oliiviõli teeb toidud maitsvamaks ning on samal ajal tervislikum. Lisaks heale maitsele on oliiviõlil veel plusse: see teeb küüned tugevamaks, abistab kõrvavalude puhul, aitab insulti vältida, tervendab juukseid, 

Grana Padano on asendamatu koostisosa kastmetes pasta, salatite ja muude toitude juurde, samuti magustoiduna.

Parmesani juust on kõige populaarsem, maailmakuulus Itaalia pika küpsemisajaga ekstrakõva juust. Parmigiano on toodetud värskest lehmapiimast. Hommikune täispiim segatakse õhtusega. Ainuke lubatud lisand on sool, mis imendub juustu 20 päeva jooksul erilisest lahusest, mis sisaldab Vahemere soola.

Foto: Erki Parnaku

Pecorino on Itaalia keedetud pressitud juust, mis on valmistatud lambapiimast, omab ekspressiivset soolast maitset ja teralist tekstuuri. Pecorino juust on enamiku vitamiinide ja mineraalide allikas ning ideaalne neile, kes peavad dieeti. Seda juustu saavad tarvitada laktoositalumatusega inimesed.

Huvilistele on valikus ka erinevaid pastasid, oliive ja õlisid. Kõik Itaalia köögi fännile!

Tooteid on võimalik osta näiteks Kaubamaja Toidumaailmast või Stockmanni toidupoest. Tellimusi on võimalik edastada ka otse ettevõttele, saates e-maili info@modibu.ee

Lisainfot saad SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee