Eesti uudised

MAKSA TUHANDEID! Eesti Energia klient: „Meisse suhtuti kui varastesse!“

Kadri Kuulpak, 5. jaanuar 2021 13:45

5 KOMMENTAARI

K
\*_*// 8. jaanuar 2021 02:20
Kõigil suurtel on lepingu põhiosaks "tüüptingimused", mis reaalselt on alati juristide poolt kokku kirjutatud tarbijale kahjulikuna. Kui lepingu sõlmimisel soovid mingit lepingu tüüptingimuste punkti fikseerida erinevas sõnastuses - näiteks kahepoolsena, siis ... See ei ole võimalik, meil nii ei käi, kui ei sobi nii, siis lepingut ei sõlmigi, jne. Olen proovinud korduvalt, kuid tulemus alati ühetaoline. Rätsepaülikonda ei saa saamagi. Ka meie tarbijakaitse ja konkurentsiamet on nii hambutud ja ebakompetentsed suurtega asjaajamise kontrollis, et lausa häbi on.
j
jabur lugu/ 5. jaanuar 2021 22:41
Kui arvesti 1-s faasis pinget ei näidanud, pidanuks see kohe kajastuma ELV-le arvesti poolt saadetavas rikketeates. Ilma pingeahelat katkestamata arvestit valetama sundida saab vaid programselt, siis pidanuks keegi teadja mees koos paroolide ja vastava seadmega käima arvestit "seadistamas".
s
Serlok Holms/ 5. jaanuar 2021 19:47
Peakaitset ei pea välja lülitama, et nihverdamissüsteem teha. Viljandis on endised Eesti Energias töōl olnud tegelased, kes pakuvad seda “teenust”
1
123/ 5. jaanuar 2021 18:36
Arusaamatu kuidas saab ise käki kokku keerates üldse midagi nõuda. Banaanivabariik oma ettevõtete ja kohtuga. EE peaks siin moraalset kahjutasu maksma oma käki, valesüüdistuste ja kohtutralli eest.
õ
õigus vait olla/ 5. jaanuar 2021 14:27
Puuduvad head tavad ning kombed ja suurtel on alati "õigus"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee