Jõulud | Sisuturundus

Lingami massaaži koolitus naisele ja yoni mehele – kingi oma kallimale naudinguid ja tõelist särtsu voodiellu! 

Naudingud.ee, 11. detsember 2020 09:25
Koos naisega, kes tuli vannitoast, paiskus tuppa väga meeldiv aroom. Tema keha, mida kattis napp saunalina, oli kaunis, seda vaatamata mõnele lisakilole. Naine kreemitas oma sihvakaid jalgu keskendunult ja sujuvate liigutustega. Tema märgadest juustest kukkus üksik veepiisk õlale ja hakkas sealt  aeglaselt mööda hästilõhnavat nahka allapoole valguma.

Nähtu peaks minus vähemalt mõne tundevirvenduse esile kutsuma, mõtles Meelis. Paraku jättis pilt teda üsna rahulikuks – ta oli kogenud kõike, ta teadis igat kehakurvi selle siidist hommikumantli all, mille  naine nüüd selga oli tõmmanud. Pealegi käitus ta kui lumekuninganna. Kristi, nii oli naise nimi,  ei teinud teda märkamagi, astus vaid teise tuppa ja sulges ukse.  „Ma lähen käin Atsi juures,“ viskas mees üle õla, tõusis diivanilt ja läks.

Kahjuks ei ole suhe alati tasakaalus, ka tugevamatel meist tuleb ette perioode, kus intiimelu vajab teadlikku turgutust.

Naudingute kool

Atsiga olid nad sõbrad olnud pikki aastaid. Ta ei plaaninud nii, aga kuidagi iseenesest läks jutt kodusele olukorrale. Ats kuulas teda vaikides. Ta oli vait ka peale jutu lõppu.

„Kas sa tead, et meie suurim seksuaalorgan on aju?“, küsis Ats lõpuks. Vastust ära ootamata  jätkas:  „Vahel on nii, et naised on seksuaalsuse oma peas pannud luku ja riivi taha ning vajavad naudingute kogemiseks aega ja turvatunnet.“

Ats võttis rahakoti vahelt mingi musta värvi kaardi  ja asetas selle lauale. „Kahjuks ei ole alati suhe tasakaalus. Ka tugevamatel tuleb ette perioode, kus intiimelu vajab teadlikku turgutust. Meie naisega ostsime selle,“ viipab Ats paberi suunas. „Naudingud.ee kinkekaart,“ lisab ta paljutähenduslikult ja naeratab, silmad vidukil. Meelis ei saa esimese hooga aru, kuidas peaks teda aitama mingi kinkekaart.

Ats keerab musta värvi paberi teistpidi ja loeb: „Õpid www.naudingud.ee lehel olevatel kursusel kuidas oma naisele pakkuda armastuse ja usalduse tunnet, et avada tema mõtted ja keha intiimsusele ja orgasmidele. Tulemuseks on õnnelik naine ja rahuldust pakkuv suhe. Armastus saab uue hingamise.“ Mees peab väikese pausi ja lisab siis, et seal on tarkuseteri ka naistele. Näiteks õpetatakse, kuidas meestele lingam massaaži teha.

Mehed räägivad  veel eilsest pallimängust, muidu ilmast ja elust ning lähevad siis laiali. Taksot oodates toksib Meelis telefoni www.naudingud.ee ,et visata pilk peale, millest Ats õieti rääkis.

Yoni massaaž ehk kuidas puudutada naist

Naise keha peidab endas palju saladusi ja punkte, millega saad pakkuda talle imelisi naudinguid. Kui valdad osavalt puudutamise kunsti, võid pakkuda naisele ekstaatilisi orgasme ning oskusliku praktiseerimisega viia naine lausa multiorgasmideni.

Näidisseansil näidatakse ja räägitakse läbi kõik olulised punktid, et pakkuda lõõgastavat, meelierutavat, sensuaalset massaaži oma partnerile. Võta ennast ja oma partnerit sellisena nagu te olete ja viibi kohal selles hetkes.

„Naudingud.ee massaažikool on loodud täiskasvanutele, kellele on seksuaalsus ja intiimne lähedus olulised ning  huvipakkuvad teemad,“ loeb Meelis.

Kuigi tal on olnud hetki, kus kodusest elust on väsimus ja mõnikord tunne, et „mujal võib rohi rohelisem olla“, siis nüüd otsustas mees anda nende paarisuhtele siiski uue võimaluse ja vormistas kinkekaardi ostu veel enne kojuj õudmist.

Ja see aasta ei pidanudki mööda poode tormama, et naisele jõulukingitust otsida, mõtles ta.

Lingam massaaž

Niipea kui Meelis oli kodust lahkudes ukse enda järel sulgenud, istus naine läpaka taha. Tuttav oli talle rääkinud, et on üks veebisait, mida nimetatakse naudingute kooliks: videod koos õpetustega, kuidas ja mida teha, et intiimellu värskust tuua.  „Kogenud juhendaja näitab üle 30 tehnika, kuidas meest hellitada ja pingetest vabastada,“ loeb naine www.naudingud.ee lehelt. „Lingam massaaž on kasulik meestele, et õppida eristama orgasmi ejakulatsioonist ja kuidas kesta voodis kauem. Kursus on väga praktiline ja kindlasti naudinguterohke teile mõlemale,“ loeb Kristi. Ehk on sellest tõesti abi meie suhte parandamiseks, mõtleb naine ja vormistab kinkekaardi ostu.

Mida Naudingute Kooli kinkekaart sisaldab?

Kursused on veebipõhised, avanevad järk-järgult ja õppida saad sulle sobival ajal. Materjalid on detailsed ja kergesti jälgitavad ning sobilikud nii algajale kui edasijõudnud naudingupakkujale.

Peale kursuse avanemist on sul piiramatu materjalide kasutamise õigus ning alati saad kursust korrata ja õpitut meelde tuletada. Vajalik on vaid jätkuvalt aktiivne staatus Naudingute Koolis.

Epiloog

Telefon kutsub, aga keegi ei vasta. Ja nii juba mitmendat korda. „Tsau! Mis on?“ kuuleb Ats lõpuks Meelise häält. Ega muud midagi kui et Ats arvas, et võiks vana-aasta õhtul koos midagi ette võtta. „Tead... ma sedapuhku jätaks vahele. Meil siin Kristiga mõned plaanid ja siis see kool ka.“. Ats aimab, et hääl teisel pool naerab omaette. Mis plaanid, mis kool? Läheb sekund aega kuni ta taipab. „Okei. Olge siis ägedad! Näeme!“, vastab Ats muheledes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee