Eesti uudised

Artiklit muudetud 4. märtsil 2021. Loost on eemaldatud Roheliste erakonna juhatuse liikme ja selle varasema pikaaegse esimehe sotsiaalmeedia postitus Eesti erametsaliidu juhatuse liikme kohta.

MINISTER KOKA OOTAMATU LAHKUMISE TAGAMAAD: metsasõjas loobivad palke ka EKRE liikmed (4)

Priit Pärnapuu, Marvel Riik, 12. detsember 2020 14:00
Foto: Kollaaž (Martin Ahven, Ilmar Saabas / Ekspress Meedia, Teet Malsroos, Stenbocki maja, Vida Press)
Mis peitub selle taga, et sügisel vahetus keskkonnaminister – Rene Koka asemel sai uueks kännukuningaks Rain Epler – ja EKRE poliitikud tegid keskkonnaministeeriumi haldusalas mitmeid muidki vangerdusi? Looduskaitsjates tekitavad need muutused õudusjudinaid, et metsa ainuvalitsejateks saavad puiduärimehed. Metsasõja käigus lendas laaste ka seni vaid üksmeelt üles näidanud EKRE ridades.

Keskkonnaminister Rain Epler saatis 7. detsembril laiali metsanduse arengukava koostamise juhtkogu. "Väga uskumatu, mis nägu uus minister praegu näitab ja mida ta korraldab. Ta põhimõtteliselt tõmbab vee peale kogu juhtkogu tööle. See ei ole ju ainult mina, väga paljud inimesed, neist mõni ka väga lugupeetud teadlane, on sinna tunde ja tunde oma aega pannud," ütles  Linda-Mari Väli, kes on MTÜ Eesti Metsa Abiks kommunikatsiooni ja koostöö spetsialist. „Ma kahetsen kõiki kriitilisi sõnu, mis ma kunagi Rene Koka kohta olen öelnud. Ta vähemalt üritas keskkonnaaktiviste kuulata ja kaasata.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.12.2020
Epler saadab laiali metsanduse arengukava juhtkogu
17.11.2020
Keskkonnaminister Epler pole veendunud, et inimtegevus on kliimamuutuste peapõhjus
05.11.2020
Helme loodab uue keskkonnaministriga vältida Karu-laskmist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee