VAIKI! Peeter Ernits (vasakul) soovitas Henn Põlluaasal Imre Sooääre mikrofon välja lülitada.Foto: Robin Roots
Viljar Voog 7. detsember 2020 17:35
Viimased kaks aastat on riigikogus toonud mitmeid madalhetki: näiteks nimetas minister Mart Helme mullu novembris rahvasaadikuid ajusurnud seltskonnaks, sotside esimees Indrek Saar lasi paar nädalat hiljem riigi tähtsaimas saalis saluuti. Aga sellist tsirkust, nagu pani oma ametivande andmisega püsti Imre Sooäär, polnud Toompea lossi seinad ammu näinud.

Imre Sooäär venitas jõustunud kriminaalkaristusega Kalev Kallo asendusliikmeks astumise otsusega viimase hetkeni, kuniks lõpuks mõistis, et tema koht on teenida Eesti riiki mitte diplomaadi, vaid parlamendi liikmena. Kogenud artistina tegi ta seda korraliku käraga! Riigikogu uue nädala esimese päevakorrapunktina oli kavas Sooääre ametivanne. Kui ta sõnu uskuda, siis ka Keskerakonna fraktsiooni viivast trepist välklampide sähvides Toompea lossi saali usteni laskudes polnud ta peas veel otsust teinud. Ta soovis esmalt tulevastele kolleegidele oma mõtteid selgitada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (22)

Tagaustelõhkuijate koht 8. detsember 2020 14:07
Ei ole Riigikogus rahvas esindada
ei ole naljakas, 8. detsember 2020 10:45
kas tõesti riigikogusse sobivad ainult veidrikud? Mu meelest riigikogust ei tohi kujuneda tsirkuse areen, vaid seal peaksid olema arukad ja mõtlemisvõimelised intelligentsed inimesed.
Alustame algusest 8. detsember 2020 10:50
kes valib ja parteid esitavad valimiseks parimad!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS