"Puuduta mind" - Timo Reinpal; Sirje Presnal; Anu Saagim
Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, Hannes Dreimanis 1. jaanuar 2021 13:36
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on üle 30 aasta numeroloogiaga tegelenud Timo Reinpal.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on üle 30 aasta numeroloogiaga tegelenud Timo Reinpal.

2021 tuleb energiarohke, kuid väga kõikuv aasta

„Numeroloogia järgi on 2021 kosmiline aasta number viis. See aasta muudab inimesed enam rahutuks ja närviliseks kui ükskõik milline muu aasta. Väga muutlik, täis ootamatusi ja üllatusi,“ kommenteerib Timo Reinpal.

Mis siis juhtuma hakkab?

Kosmilised ehk universaalsed aastad väljendavad seda, mis tuleb meieni väljapoolt, mis mõjutab meid läbi ühiskondlike tegurite. Riikide, ettevõtete ja muude ebaisikuliste tegemiste käekäiku või mõjutusi on soodus uurida läbi kosmilise aasta võngete. Individuaalseid vibratsioone on parem jälgida aga läbi isiklike aastavõngete. Kuid kahepeale kokku määravad nad üsna täpselt ära, mil viisil mingi aasta peaks inimest mõjutama, kas soodustama tema isiklikku arengut või vastupidi takistama.

Vaata täpsemat ennustust videost!

"Puuduta mind" - Timo Reinpal; Anu Saagim (Erki Parnaku)

 

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99