Puuduta Mind - külas käisid Ingrid von Wicca ja Leivi Konsing
Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina, Hannes Dreimanis 23. detsember 2020 13:00
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Ingrid von Wicca, kes praotab ust paganlike  jõulude veetmiseks.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Ingrid von Wicca, kes praotab ust paganlike  jõulude veetmiseks.

"Olgu meie kodumaa peal palju kirikuid tahes, eestlane on kange ja võõrast usku ta kergelt vastu ei võta," ütleb Ingrid von Wicca. "Ma usun usuvabadusse ja sellesse, et igalühel on õigus uskuda või mitte uskuda millessegi või kellessegi, aga Yule püha on meil Eestis säilinud. See on vägagi paganlik ja Wiccalik püha. Üleüldse on üle maailma meie jõulud üks vähestest, mis on otseselt seotud Yule pühaga."

Vaata videot!

Puuduta Mind - külas käisid Ingrid von Wicca ja Leivi Konsing (Erki Parnaku)

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99