ÕL TV | Õhtuleht

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs igal kolmapäeva õhtul

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist

„PUUDUTA MIND“ 164. SAADE | Paganlik Ingrid von Wicca: olgu kirikuid palju tahes, eestlane on kange ja võõrast usku ta kergelt vastu ei võta (3)

LISA KOMMENTAAR

Nagu ma aru saan 20. detsember 2020 10:41
Siis nüüd on käsile võetud usk, mida tümitada.
Tädi Maali 20. detsember 2020 09:56
Kristluse tunnistamine on Euroopas ja USA-s üks tsiviliseeritud inimese tunnus! Normaalsed inimesed on tavaliselt mingi kiriku liikmed, iseasi, palju regulaarselt kirikus käiakse. Soomes ei saanud ei arstidena, ega õpetajatena jne. töötada 1990-ndate aastate alguses sinna siirdunud eestlased, kui nad polnud kiriku liikmed! Selline usupõlgus äratas kõigis maades tunnistust, et olete tulnud NSV Liidust ja teid peeti harimatuteks!Nüüd tunnistab Euroopa aga ainult veel islamiusku, nende Allahhi ei tohi pilgata, küll võib seda teha aga meie Kristuse suhtes!
teine Jüri 20. detsember 2020 08:50
Tänase euroopa elukeskkonna (ja euroopla ste poolt kunagi üle võetud teiste alade nagu nüüdsed usa, austraalia, kanaada jne) on sajandeid toetunud valdavalt just kristlikele väärtustelre. Paraku aina uuemad pōlvkonnad kellel siin keskkonnas hea elada on hakanud nendele väärtustele aina rohkem sülitama unustades mis seniste seadusandluste, väärtushinnangute ja inimlikkuse vundament üldse on. Loodan kogu hingest, et meie keskel on jätkuvalt inimesi kellel on nii palju omal mōitsust, et ei vaja igaduguste tondijuttude vestjaid ja raskel hetkel otsivad hingeabi kodukandi kristlaste juurest.