Marss elu ja traditsioonilise perekonna kaitseks 30. augustil. Foto: Robin Roots
Ohtuleht.ee 7. detsember 2020 08:53
Riigikogult 171 000 eurot katuseraha saav MTÜ Elu Marsi juhatuse liikme Liidia Hõbesalu sõnul on abielureferendumit pooldava kristliku MTÜ väärtuseks lisaks elu kaitsmisele tugev traditsiooniline perekond.

"Meie eesmärk on edastada ühiskonnale üks positiivne sõnum, mis rõhutab elu väärtustamist. Kui inimese mõtteviis muutub ja kui ta hakkab mõtlema ja aru saama, mida elu tähendab, sest kõik algab inimese mõtteviisidest ja kui ühiskond aitab kaasa sellele, et kui on naisi, kes on kriisis ja kui on eostunud laps, keda ei ole soovitud, siis kindlasti on olemas ka teisi alternatiive, sest kristlasena ütleksin, et süütu vere valamine on üks suurimaid probleeme ja suurimaid häda põhjustajaid kogu riigile ja rahvale," rääkis Hõbesalu intervjuus ERRile. 

Hõbesalu lisas, et tahab ümber lükata desinformatsiooni, et nüüd hakatakse aborte keelama, nüüd hakatakse surmanuhtlust hääletusele panema, ja päris selliseid hirmsaid asju või midagi kriminaliseerima. "See ei ole üldse meie töö ega eesmärk."

Kommentaarid  (5)

Milleks? 7. detsember 2020 22:45
Abortide arv on ju hüppeliselt langenud nii ehk naa. Võiksid parem juba sünnitatud laste eest hoolt kanda. Elu ju tähtis nende jaoks. Või pole? Mõttetu rahapaigutus.
7. detsember 2020 10:14
Jah, kõik maksab - plakatid, tõrvikud, trükikirjadega ja -piltidega särgid, protestijate kohaletoimetamine, toitlustamine jne., jne..
7. detsember 2020 13:51
Kurb, kui loetakse ajalehti ja pimesi usutakse lõike. Omal võiks pea otsas olla, siis ei kirjutaks sellist imelikku kommentaari.
13:51-le 7. detsember 2020 22:09
Mida siin uskuda kui videoreportaažid ja nende tegelaste sõnavõtud on filmilindil?! Või on need provokaatorid, keda siiani näidatud on?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS