Eesti uudised

Eesti suurima nakkuskordajaga piirkond tahab päästva õlekõrrena uusi ja rangeid meetmeid

ÕL VIDEO | Narva haigla arst: paneksin hooga kogu Ida-Virumaa kinni!

Stass Kuznetsov | Video: Martin Ahven, Stanislav Moškov, 6. detsember 2020 19:27

20 KOMMENTAARI

k
Kõigile lukku panijatele/ 7. detsember 2020 13:20
Kõik kes seda full lockdowni pooldavad. Panemegi siis kõik lukku. Absoluutselt kõik. Kaasaarvatud nende võitlejate sissetulekud. Samuti arstide ja meditsiinitöötajate omad. Vabariigi valitsuse ja ministeeriumite ametnike omad. Kõik teevad tööd lihtsalt kutsumusest ja heast tahtest sellest viirusest jagu saada . Mingit raha ja sissetulekut vaja pole. Samuti kõigil Ratta Jürkadel ja Kiikedel - rahakraanid kinni. Oleme ikka solidaarsed. Palju siis lukku keerajaid jääb? Niikaua kui see mind otse ei puuduta eksole, siis olen jõuliselt poolt. Peale seda enam selliseid kommunistlike otsuseid ei teha.
j
Just/ 7. detsember 2020 19:51
Aga maailmavalitsusel on kena plaan kuulekalt vaktsiini vastuvõtvale kodanikule kodanikupalk. Vastutasuks peab kodanik aga loobuma igasugu eraomandist. Selline kaunis Brave New World, kus ei ole kannatusi ega muret, sest kuuleka eest lahendab kõik küsimused uus maailmakord.
s
selliselt siis targalt talitades valitsuses/ 7. detsember 2020 12:31
teeme ära siis ja milleks ulpida kaasa sogases vees,kardame segadusi idas siis
k
Kus on võrdsus???/ 7. detsember 2020 12:08
Saaremaa pandi kevadel naksti kinni ja ei mingit küsimust, saarlasi terroriseeriti, diskrimineeriti ja mitte kedagi ei huvitanud tõik, et enamus Saaremaast elatus turismist. aga nüüd? Mida valitsus nüüd kardab? Miks ei kohelda Eestimaa maakondasid võrdsetena? Kinni ja ei mingit küsimust, kui ise ei oska ega taha viiruse levikut piirata, siis karantiin üleüldine!
i
7. detsember 2020 10:29
Inglise keeles on sõnademäng, et on scamdemic, mitte pandemic.
i
7. detsember 2020 09:05
Ida-Virumaast on tehtud nö näidispoomine, et vaata mis teha saame, kui kohe maski ette ei pane. Kui kevadel mainiti, et tuberkuloosi nakkuskordaja on kõrgem kui covidil, samas käisid need lahtise tuberkuloosiga inimesed poes ja asutustes, nt töötukassa (ikka ühistranspordiga), siis kas kedagi pandi karantiini või vallandus pandeemia?
a
Arvestades/ 7. detsember 2020 07:45
Seda kui kergelt on lastud valitsusel kehtestada senised piirangud,siis pole neil poliitiliselt keerukas ka kehtestada veelgi rangemaid meetmeid.Milleks üldse eestlased võitlesid vabaks saamise eest kui nüüd nii kergel taas kõik ära antakse?Normaalses riigis meedia röögiks,advokaadid läheks kohtusse ja rahvas oleks maruvihane.Aga meil ühiskond laseb südamerahuga hävitada majandust arvates,et nende rahakotile see ei mõju.Ühel hetkel hakkab mõjuma kui tsükkel jõuab kõigi pangaarvele.Väga julm on vaadata orjameelsust!

ü
7. detsember 2020 03:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Siin on näha su unistuste näidis/ 7. detsember 2020 09:02
Shanghai Pudongi lennujaamas suunati 14 000 inimest karantiini 2 positiivse pärast. https://www.express.co.uk/news/world/1363229/china-news-coronavirus-latest-Shanghai-airport-COVID-19-cases-quarantine-video-update
p
Paneme kogu Eesti/ 7. detsember 2020 03:41
Lukku,aga kes selle kinni maksab?Eesti majandus on väga habras.Kui ärisid jõuga sulgeda,siis tuleb tööpuudus 20%.Riigieelarve tuleb miinuses.Kas arst oleks nõus,et valitsus kärbib Narva Haigla eelarvet ja palkasid?
j
Juku/ 7. detsember 2020 10:41
Praegust valitsust ei huvita Eesti majandus. Euroopast ju rahalaevad tulevad. Huvitab ainult odav populaarsus. Kui Sillmäel on tõesti 1000 haigestunut 100 000 kohta, siis miks ronis Jüri Ratas sinna? Sellisesse kohta valitsusjuhti ei tohiks üldse turvakaalutlustel lasta. Aga näed läks, sest odav populaarsus on oluline. Näidata, et mina juhin seda asja. Koomikud...Eesti majandust nad kindlasti ei juhi, see on nagu allamäge ilma juhita kihutav dresiin. Aga piirame ja lukustame. Küll EU meile raha annab. Nagu ta andis Kreekale...
o
Oleks poleks/ 6. detsember 2020 22:13
Need Yorgis oli kevadel väidetava pandeemia tipphetkel 21 miljonit maksev ajutine haigla, mis ei teenindanud ühtegi patsienti! Inimesed, kas te ei näe seoseid? Googeldage ometi veidi
i
Imelik, kes miinuseid laovad?/ 6. detsember 2020 22:48
Huvitav, kellele ei meeldi faktid?
n
6. detsember 2020 23:32
Nagu Saaremaa välihaigla kevadel - suure kärata toodi kohale ( ERR iga päev AKs kajastamas) ja tasahilju pandi kokku ning viidi minema. Osa patsiente viidi praktiliselt jõuga mandrile, kuigi kohti oli saarel ka veel küll. Ikka et rahvale hästi hirmus oleks, nagu pandeemia ju väidetavalt.

h
Hästi head mõtted!/ 6. detsember 2020 22:10
Ehk pannakse siis kinni ka tema isa ja ema ja mehe töökohad! Kõik võiks kinni panna mitmeks kuuks, siis poleks haigusi ka enam, sest inimesi ka poleks ilma rahata.
j
Ja/ 6. detsember 2020 22:08
Oktoobris oli uudis, et terviseameti juht tunnistas, et siiani on koroonasse surnud ainult 17 inimest: https://www.err.ee/1141495/eestis-on-ainult-koroonasse-surnud-17-inimest. Kõikidel teistel ohvritel on olnud kaasuvad haigused ja siit näitlik küsimus: kui ravi saav vähihaige sureb immuunsuspuudulikkuse tõttu kopsupõletikku, siis kumb haigus oli määrav?
m
M/ 6. detsember 2020 22:08
Saksamaa tippadvokaat Dr. Reiner Fuellmich oma 14.10.2020 avalduses nimetanud praegu toimuvat ajaloo suurimaks inimsoo vastaseks kuriteoks, kes on ühtlasi üks neljast uurimise komisjoni liikmest Saksamaal, seoses koroonaga. Dr.Fuellmich märgib ära kõik viirusega spekuleerimise rasked tagajärjed majandusele ja inimeste tervisele, kus hooajalisest gripist on tehtud planeedi hävitamine, ennustades lähitulevikus teist Nürnbergi protsessi, kus uue maailma korra loojatest kurjategijad peavad saama teenitud karistuse.
m
mis mõttes?/ 6. detsember 2020 23:15
Et nagu polegi hullemaid kuritegusid olnud? On alles lumehelbekesed, peavad 15 minni maski kandma, ja juba koomas. See ei saa olla reaalne. Hitlerist-Stalinist pole midagi kuulnud või? Ebanormaalne soig tühja koha pealt.
p
Praegu on hullem kui Hitleri ajal - kogu maailm on natsiriik/ 6. detsember 2020 23:36
Mis vahe on praegusel käsuliinil ja natsisaksamaal? Taanis taheti läbi suruda sundravi ja sundvaktsineerimise seadust, õigusega kus politsei jõududega murtakse kodudesse kus ei taheta vaktsiini. Tahavad protestis ja seda hetkel vastu ei võetud.
e
Etskae/ 6. detsember 2020 20:15
Eestis on paanika siiski enneolematu.Kõik on nakatanud kuid haigeid pigem ei ole? Antud gripp ei erine suures osas eelmistel aastatel möllanud gripist. Lugege gripi statistikat!
t
tere/ 6. detsember 2020 19:40
Õpetage ometigi seda linnavalitsuse tädi õieti maski kandma.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee