„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ - APRILLIKUU 2020Foto: Rauno Vahtre
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre 4. detsember 2020 21:02
Toome teieni ÕL TV erisaate "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Laotame teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab!

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeva ja pühapäeva õhtul

APRILLIKUU 2020 TEEMAD:

"Šampanja hommikusöök" esimese pandeemialaine ajal Linnar Priimäega Foto: Mari Luud

RAADIO 2 PEATOIMETAJA VABANDAB: Linnar Priimägi solvas otse-eetris presidenti, peaministrit ja ajakirjanikke

Raadio 2 hommikuprogrammis kõlanud intervjuu Linnar Priimäega tekitas kuulajates üksjagu furoori. Mõni R2 fänn oli suisa šokeeritud. ERR sai hulganisti kirju, mis heitsid ette tuntud kultuuripsühholoogi ebatsensuurset keelekasutust ja poleemilisi arvamusi presidendi, peaministri ja ajakirjanike suunal.

Priimägi ise jäi esialgu oma sõnadele kindlaks. "Tõsi! See on ju tõsi! Ega ma valetama läinud sinna. Läksin tõtt rääkima. See pole pahameel, see on kirg!" Põrutas Tallinna Ülikooli õppejõud. 

Siiski spekuleerisid paljud kuulajad, et Priimägi oli enne eetrise minekut napsutanud. Mees seda ümber ei lükanud, ega ka kinnitanud. "Ma olen meesterahvas. Meesterahvas peab olema kogu aeg purjus. Kas viinast, ideedest või missioonist, mis tal ees on. Minu missioon praegu on see, et tahan tuua teile välja kaks asja. Elate kõik olevikus. Tegelete kõik olevikuga. Aga minevik? See kultuuriline dimensioon. Te ei tea Goethest mitte midagi, ega ka Rembrandtist. Mitte kellestki kuradist mitte midagi ei tea."

Lõpuks pidi R2 peatoimetaja oma kuulajate ees alandlikult vabandama. Vabandama ja kintsu kraapima pandi ka Priimägi, muidu oleks teda ees oodanud ülikoolist vallandamine. 

Linnar käis peale seda ka Õhtulehe saates "Hommikusöök staariga" ja oli juba ebameeldiva intsidendi unustanud, valades veelkord õli tulle. Ärge te tulge mul siin ütlema, et mina pean kodus istuma ja surema vanadusse! Ela praegu! Ärge elage olevikus, elage tulevikus! Kui ma tahan surra viirusesse, siis ma suren viirusesse, ma olen ise oma eluloo ainuautor!“ Samas saates tunnistas professor, et on härdunult ka armunud.

Vaata värvikat videointervjuud siit: „HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Linnar Priimägi: ilus inimene võib olla loll, sest ilu ei nakka 

Evelin Ilves kodurestos ROOG Foto: Stanislav Moshkov

EVELIN ILVES: pean lähiajal kodust välja kolima ja autostki loobuma. Mis seal ikka…

"Suurel ülestõusmise ja munadepühal vajutasin raske südamega oma kodurestorani ROOG Facebooki seinal nupule: „PERMANENTLY CLOSED”. Pean lähiajal oma vanalinna kodust välja kolima ja autostki loobuma. Pole mõtet pead liiva alla peita: kodurestoran on juba 1. märtsist 0-ringil, sama mu ettevõtte teise sissetulekuallikaga – koolituste ja konverentsidel esinemiste tuludega,"kirjutas Evelin.  

"Ent uuesti meditsiinis tagasi olles tunnen tegelikult iga päevaga, et ega selle kõrvalt aega ilu loomiseks tegelikult ei jagugi. Vähemalt praegustel ärevatel aegadel," lisas naine optimistlikult. 

Elina Netšajeva ja näitleja Ron Moss Foto: Robin Roots

KUULUJUTUVESKI JAHVATAB: Elina Nechayeval on kallim, ehkki väidab, et on vaba!

Linnapeal hakkasid kevadel levima kuulujutud, et Elina on end sisse seadnud  50aastasele ärimehele Artur Hundile kuuluvas uhkes majas Rocca al Mares, kust ta andis muuseas pandeemia ajal ka Delfi Facebookis kodukontserdi. Samas häärberis on tehtud nii mõnedki fotod, mis ta Instagramis postitab. Artur on Elina sõbranna Shirly Valge eksmees, kellega Elina kohtus siis, kui sõbranna oli mehest juba lahku läinud. Jaanuaris olid Elina ja Artur käinud koos soojamaareisil.

Kui Õhtuleht uuris Elinalt, kas ta on vallaline või suhtes, vastas naine resoluutselt: „Siin ei ole ole mitte midagi öelda. Mina olen avaliku elu tegelane, aga austame neid, kes ei taha olla avalikkuse ees. Arvan, et selle teema võib kinni panna, mul tõesti ei ole sellel teemal mitte midagi öelda.“

Avaliku elu tegelane on avalik vaid siis, kui ise tahab, loomulikult.

Suunamudija Anita Sibul Foto: Instagram

Instakaunitar Anita Sibul lasi huuli kohendada 

"Miks ta küll seda tegi, oli ju ilus ennegi," imestasid fännid. Neiu selgitas, et tema nägu ei ole piisavalt proportsioonis, kuna tema huuled on võrreldes silmadega liiga väikesed. "Kui ma ei räägi, siis on see okei, aga kui ma naeran, siis muutub ülahuul väga peenikeseks," selgitas Anita Sibul oma iluprotseduuri tagamaid. 

Rannamaja Kerli tuunib Sindis autosid Foto: Erki Pärnaku

Raju suhtesari "Rannamaja" pakkus esimesel telehoojal vaatajatele kuhjaga romantilisi suhteid ning pööraseid seiklusi, kui kuus noort ja vallalist kolisid elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida endale kaaslane.

Kui kokkukolinute hulgast sobivat paarilist ei leitud, korraldati metsikuid pidusid eesmärgiga leida kaaslane alkoholi nautides. Osalistevahelised tunded lõid lõkkele väga kiiresti ning sama kiirelt ka kustusid, nii mõnigi olukord võttis dramaatilise pöörde. Üks pöörasemaid tegelasi oli selles kiremöllus Rannamaja-Kerli.

Rannamaja-Kerli paljastas purjus peaga tõe tema ja Kristo Kohta.

Kristo juba unustatud? Alkoholi tarbinud Rannamaja-Kerli tabati võõra noormehega amelemas: kes siis ikka kainelt väljas käib!

Rannamaja-Kerli: ma ei mäleta, kas me Kristoga seksides kondoomi kasutasime!

Kaamerasilma erutav pilk puhus Rannamaja-Kerli taas kirelõõma leegitsevasse embusesse.

Rannamaja-Kerli tunnistab: nii kui kaamerad surisema hakkavad, vajuvad mul jalad laiali.

Rannamaja-Kerli leidis endale peika, kes jäi koheselt klubis võõra naisega vahele.

"Tahaks oma väljavalituga seksida aga ei saa – jalad lihtsalt ei lähe enam laiali. Aga nii kui läksime tagasi sinna seriaali ja kaamerad käima läksid – hopsti, mul jalad laiali!"

Need olid vaid jäämäe tipp lugudest, mis tõsieluseriaali "Rannamaja" võtteperioodil ja peale seda Kerlist meediasse paiskusid ning lugejates äraütlemata palju elevust tekitasid.

KERLI REHE, MERYLIN NAU, KRISTO KRÜGER - TV3 Rannamaja Foto: Tiina Kõrtsini

"Rannamajas" kiskus jälle kuumaks: Kerli hullas voodis nii kõvasti, et terve korter värises! 

"Rannamaja: raju reede“ kolmandas osas liitus Seidi ja Adaga skandaalne Kerli, kes vapustas sügisel 2019 Eesti vaatajaid telekaamerate ees armurõõmude nautimisega. Kerli on vahepeal endale uue kaaslase leidnud ning keeldus temata peole tulemast. Ka sel korral ei suutnud Kerli kireleeki üheks õhtuks alla suruda, mis lõi terava kiilu suhetesse teiste saates osalistega.

Kerli sai teistelt neidudelt palju kriitikat, seda nii võltsi käitumise kui kehva kosjasobitaja rolli pärast. Tagatipuks olid Ada ja Seidi sunnitud uinuma „kõrvaltoa võngete“ saatel.

„Kerli üritas peol mängida kedagi teist, kes ta pole. Mul pole otseselt midagi negatiivset öelda, sest ta lihtsalt ei huvita mind ja mul suhteliselt ükskõik, mis ta teeb. Ma ei soovi temaga suhelda,“ kommenteeris olukorda Ada. „Mairold, kes oli seekord Kerli kaaslane, tundus alguses vaikne ja viisakas poiss, aga kui suu lahti tegi ja natukene jooki sai, siis oli selge, et ega siit midagi tarka ei tule ja õhtu jooksul tõestas ta seda korduvalt.“

Kas Rannamaja-Kerli on arukas või rumal tibi, seda saad kaeda siit: „HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | „Rannamaja“ Kerli isa kuldsed sõnad: tüdruk, oled piisavalt vana ja võid teha oma eluga mis ise tahad!  

Perekond Sõnajalad - Eesti omad Kardashianid Foto: MATI HIIS

PEREKOND SÕNAJALAD - EESTI OMAD KARDASHIANID: Siiri Sõnajalg selgitab oma veinivargusi ja palub Eesti rahvalt avalikult andestust

Ettevõtja Andres Sõnajala abikaasa Siiri Sõnajalg (58) otsustas oma Facebooki kontol selgitada süstemaatilisi veinivargusi, mille eest Harju maakohus ta videosilla vahendusel tingimisi vangi mõistis.

Mida on mul öelda? Vabandusi ma ei otsi. Saan vaid väita, et see kõik on toimunud ülima afekti seisundis, kus teatud draamad, isegi tragöödiad, mille tõttu olen ema ja naisena saanud suure löögi, tekitasid mingi seletamatu ükskõiksuse minu enda isiku suhtes.Täieliku teadmise juures, mis toimub, ei hoolinud enam millestki, isegi soovisin kogeda sellega kaasnevat valu. Tahtsin veel haiget saada, nüüd siis juba teadlikult.

Mu rahvas, andesta mulle kui suudad! Mina suudan, usun, et kõike heastada on võimalik, et suudan teenida oma rahvast ja ühiskonda parimate võimalike vahenditega, parimal viisil. Näen juba lähitulevikus selleks suuri võimalusi avanemas.

Pidu katku ajal! Pildid on muuseas siiani Iluhoolikute insta kontol üleval ja nagu juuresolevalt pildilt näha käis meikari pool tohutu pidu ja trall...Foto: Instagram

FOTOD | Anu Saagim tähistas eriolukorrast hoolimata sõbrannadega sünnipäeva! Vaata pilte, mis nüüdseks kustutatud!

Anu Saagim ja tema meikarist sõbranna Reet Härmat jagasid 9. aprillil oma sotsiaalmeedia kanalites fotosid ja videoid, mis pani karantiinis istuvate nuuskmõmmikute käpakesed sügelema. "Fotode järgi otsustades algas sünnipäevalapse päev meikimise, koogi ja kokteiliga," kirjutas Kroonika ajakirjanik. "Piltidelt on näha, et tordiga saabus Saagimi sünnipäevale Pavlova Cafe kondiiter Snežana Härma, kes ei pea kahe meetri distatsi, vaid poseerib õnnelikult koos sünnipäevalapsega."

EFTA gala - Merylin Nau sõbrannadega Foto: Robin Roots

Merylin Nau suhetest teiste "Rannamaja" tüdrukutega: me oleme lahku kasvanud

Ada pidas aprillikuus oma sünnipäeva, aga Merylin sinna kutset ei saanud. Naine kinnitab, et ega nad saateväliselt väga palju suhtlegi. "Me oleme lahku kasvanud. Meil on lihtsalt erinevad huvid," selgitas ta.

"Igapäevaselt tegelen ma enesearenguga. Õpin iga päev uusi oskuseid. Praegu ma õpin iseseisvalt videograafiat, et sotsiaalmeediasse paremat sisu luua. Lisaks sellele on mul mõned plaanid, mille poole ma praegu liigun ja ma kavatsen need igal juhul ellu viia. Praegu ma pigistan karantiinis istumist tühjaks nagu sidrunit," kirjeldas tegus naine.

šampanja-lounge Mull perenaine Beatrice Foto: Mari Luud

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Šampanjatar Beatrice: „Ma enam ei suuda! Nüüd tahaks lihtsalt nutta.“

Saime just avatud värskelt renoveeritud lounge`i Mull Pikal tänaval. Nüüd tuli pidada läbirääkimisi rendileandjaga, õnneks saime mõneks ajaks maksepuhkust. Uue korteri üür vaja samuti maksta, seal on lugu pisut keerulisem. "Nüüd tahaks küll lihtsalt nutta! Mis homne toob, pole meil õrna aimugi!" Meie kaitseingel on täna vaid puhvetikapi otsas elav papagoi Crystal-Karmen." 

Beatrice`i pihtimust saad vaadata siit: „HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Šampanjatar Beatrice: „Ma enam ei suuda! Kõik keerleb ümber selle, mis meist saab.“

Beebilõust Foto: Legendaarne.ee

Beebilõust ajas endal purjus peaga juuksed maha: ta ise seda ei mäleta  

Räppar Beebilõusta ehk Andrus Elbingi kaasa Ingrid Mänd kirjutas sotsiaalmeedias, kuidas nad neljapäeva õhtul kaks vahuveini ära jõid ning mille järel mees endal keset ööd juuksed maha ajas. Kõige naljakam on selle juures see, et mees ei mäleta, et ta oleks seda teinud.

"Klatšiminutid - aastalõpu eri" on Õhtulehe TV eetris igal neljapäeva ja pühapäeva õhtul 

Vol 5 juba pühapäeval, 6. detsembri õhtul ÕL TVs