Jõulud | Sisuturundus

Need juuksehoolduskomplektid panevad iga naise särama! 

Sirowa, 1. detsember 2020 14:25
Foto: Envato Elements
Iga naine tahab hea välja näha ja särada. Kindlasti on naiselikkuse etaloniks kaunid, terved (ja pikad) juuksed – aga kuidas hooldada kiharaid nii, et nad oleksid imetlusväärsed? Toome selleks välja mitu eriti kvaliteetset juuksehoolduse komplekti.

WELLA Professionals pakub kaunite ja säravate juuste heaks laia valikut hooldus- ja viimistlustooteid, mille hulgast leiab lemmiku igaüks.

INVIGO hooldussari aitab taastada juuksed kiirelt ja tõhusalt ning vastata samas juuste kõigile vajadustele. Sarja tooted sisaldavad INVIGO-Blends koostiseid – uut kõrgetasemelise tehnoloogiat ning tõhusate koostisainete ja vitamiinide triot, mis lisab juustele kohe energiat ja parandab kasutaja enesetunnet. Elujõutud juuksed muutuvad vaid paari minutiga energilisteks.

COLOR BRILLIANCE kingib hetkega särava värvi ning sobib kuni seitsmenädalaseks värvikaitseks.

Valikust leiad ka hooldavad erisarjad:

FUSION – Wella Professionalsi esimene koheselt toimiv ja kauapüsiv juukseid taastav sari Silksteel™ Fusion programmiga.

OIL REFLECTIONS – Väärisõlide kollektsioon sära ja sileduse andmiseks.

KADUS PROFESSIONAL teab, et kaunite juuste saladus peitub hoolduses ja viimistluses. Kadus Professionali valikust leiad tooteid erinevatele juuksetüüpidele ja nende vajadustele. Hoolega valitud koostised pakuvad tasakaalustatud koguse toitvaid, niisutavaid, stimuleerivaid ja tugevdavaid koostisaineid, et sobituda juuste vajadustega.

TONEPLEX PEARL BLONDE ŠAMPOON JA MASK

- Pearl Blonde šampoon ja mask lillade pigmentide ning PROPLEX tehnoloogiaga värskendab jahedaid blonde alates 7/ keskmine blond kuni 10/ kõige heledam blond, taastades samas juuksesidemed.

- Maski uus koostis sisaldab varasemaga võrreldes uut värvipigmentide kooslust.

- Puhastab loomulikud hallid juuksed.

- Vähendab kollaseid toone, andes hõbedasema tulemuse.

SEBASTIAN PROFESSIONAL muudab juuksemoe piire mitmekülgsete ja unikaalsete toodetega.

Uuenduslikud ja mitmekesised tooted loovad suurepärased stiilid, mis muudavad juukseid sinu soovi järgi päevast õhtusse ja professionaalselt provokatiivseks.

Dark Oil sari sobib ideaalselt reegleid lõhkuva visiooniga, olles ideaalne loomeinimestele, kes tahavad murda harjumuspärasuse ahelaid. Tihti ei kasuta inimesed õli sisaldavaid tooteid kartes, et need muudavad juuksed raskeks ja rasvaseks. Dark Oil imendub aga sekunditega, jättes juuksed kohevaks ja säravaks, kuid muutmata neid rasvaseks. Tulemus on sile, kontrollitav ja kräsuvaba.

SEB MAN meeste sari  koosneb lihtsasti kasutatavatest juuksehooldus-, stiliseerimis- ja habemehooldustoodetest kaasaegsetele meestele, kes ei lase end piiritleda.

Tooted on saadaval parimates juuksurisalongides, Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmanni kaubamajas, I.L.U. ja Tradehouse kauplustes üle Eesti.

Komplektid saadaval ka e-poodides: www.kaubamaja.ee; www.ilu.ee ja www.tradehouse.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee