Jõulud | Sisuturundus

Blue Morning „pohmelliplaaster” leevendab pohmelli ränki sümptomeid! 

Nordaid Blue Morning, 28. november 2020 13:55
Foto: Envato Elements
Kui mõni pidu peaks üle käte minema ja kardad järgmisel päeval saabuvat tuumapohmelli, siis nüüd on üks mure vähem! Appi tulevad Blue Morning pohmelliplaastrid.

Nordaid Blue Morning pohmakaplaaster ennetab pohmelli teket raske õhtu järgselt, vähendades liigse alkoholikoguse tarbimisel tekkivaid sümptomeid. Teadlased on välja töötanud B-vitamiini ja ürtide segu, mille abil saad hommikul normaalse enesetundega ärgata. Plaastrites sisalduvad B-vitamiinid kaitsevad maksa ja ergutavad õhtu järgselt aeglustunud ajutegevust. C-vitamiin annab täiendava jõu B9-vitamiini toimele. Rohelise tee ekstrakt ergutab  keha ja meelt. Piimohakas kaitseb  maksa. Artišok ergutab maksa tegevust annab maksale lisatõuke, mida see väga vajab. Alkohol põhjustab sinu kehas väga erinevaid keemilisi protsesse, mille tulemusena tekib mitmeid mürke. Artišok aitab neid mürke väljutada. Pohmelli ajal kõigub veresuhkrutase ja põhjustab teada-tuntud soolase-magusa-soolase-magusa isu nõiaringi. Veresuhkrutaseme tasakaalustamiseks on plaastrisse lisatud kroom.

Kuidas kasutada?

Ürte ja vitamiine sisaldav plaaster kleebitakse enne peo algust kehale. Plaastri toimemehhanism on samasugune nagu näiteks nikotiiniplaastril. Plaastrist vabanevad toimeained 12-16 tunni jooksul vähehaaval organismi. Plaastri toime algab 30 minuti jooksul selle kinnitamisest. Plaastrit hoitakse nahal 12-24 tundi (vähemalt 12 tundi ja maksimaalselt 24 tundi).

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee