Jõulud | Sisuturundus

Kingi armsale inimesele meelelahutust ja lõõgastust – ühe kinkekaardiga on see võimalik! 

Spa Tallinn, 1. detsember 2020 15:56
Foto: BraunS
Enne jõule vaevab meist enamike pead küsimus: mida oma armsale kinkida? Ühelt poolt on valikuid ju väga palju, kuid samas võib variantide rohkus ka mõnevõrra segadusse ajada. Kingivalikul eksida ei taha ilmselgelt mitte keegi.

Üks parimaid variante on kinkida võimalust puhata, lõõgastuda ja meelt lahutada. Kuna igapäevaelus on tõeliselt palju sagimist (eriti veel jõulude eel), siis tuleb võtta aega selleks, et rahulikult iseenda ja lähedastega olla. Või siis kogeda midagi täiesti uut – olgu selleks omamoodi tegevus või ahhetama panev maitseelamus.

Foto: Lauri Laan no@no.ee

Soovides seda kõike oma armsale inimesele võimaldada, on kaval mõte valida kinkekaart, mis kataks võimalikult palju mainitut. Kui tahad, et kingisaaja lõõgastuks või saaks meelt lahutada, siis vali spaa kinkekaart.

Soovid teha väljasõidu kodust eemale ning ööbida spaas? Palun väga, Tallinn Viimsi SPA kinkekaart kehtib mitmes hotellis, nii Narva-Jõesuus, Viimsis kui Kuressaares. Tahad täiesti teistsugust spaakogemust? Miks mitte, mine Grand Rose SPA Hotelli, Tallinn Viimsi SPAsse, Meresuu SPA & Hotelli või SPA 18+ saunakeskusesse. Viimane on eriti hea variant, kui soovid privaatselt kallimaga lõõgastuda. Ja muidugi tasub proovida erinevaid massaaže ja hoolitsusi, mille valik on üsna lai!

Foto: Jarek Jõepera

Kui minipuhkusele tahaks ka lapsed kaasa võtta, siis saab suuna seada Eesti suurimasse veeparki, Atlantis H2O Aquaparki. Garanteeritud, et lastel jätkub seal lusti pikemaks ajaks!

Häid toiduelamusi saad nautida aga Black Rose pubis, kus saab üsna tihti esinejaidki kuulata ning jalga keerutada. Ka kinofännid ei jää pika ninaga, sest kinkekaardiga on võimalik minna Viimsi Kinno.

Foto: Lauri Laan no@no.ee

Kinkekaardiga saab arveldada nii hotellides kui ka nende üksustes, näiteks restoranis, ilumaailmas ja spaakeskuses. Kogu asja teeb veel paremaks see, et kinkekaardi summat on ostjal võimalik veebikeskkonnas senditäpsusega ise määrata! Kinkekaart kestab aga tervelt 12 kuud.

Foto: Lauri Laan no@no.ee

Kingi armsale inimesele võimalus puhata ja lõõgastuda – tänapäeva kiires elutempos on seda väga vaja!

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee