Jõulud | Sisuturundus

Puhas, efektiivne ja nahasõbralik – just nii paistab silma kodumaine bränd Oma Care! 

Oma Care, 24. detsember 2020 12:39
Foto: Envato Elements
Nüüdisajal tehakse igal elualal järjest teadlikumaid valikuid – nii loomulikult ka kosmeetikas, kus eelistatakse võimalikult looduslikku ja nahasõbralikku. Just sellega paistab silma Eestis loodud ja toodetud keha- ja kodubränd Oma. See on puhas, efektiivne ja nahasõbralik, nii kehale kui ka sinu kodule.

Oma Care’i tegijad usuvad, et loodusest on võimalik saada kõike, millega hoida puhas nii keha kui kodu. Sealjuures toob Oma alati välja toodetes kasutatavad koostisosad – tootja annab vabaduse igaühel otsustada, kas toode on talle sobiv või mitte. Oma usub tugevalt puhastesse ning turvalistesse toodetesse, seetõttu on toodete koostisesse valitud vaid naturaalsed koostisosad ning jälgitakse tootmisel igat pisimatki detaili.

Oma Care’i valikust leiab erinevaid dušigeele, näomaske, seerumeid, huulepalsameid, intiimpesugeele ja kreeme. Märkimisväärne valik on ka lastele suunatud tooteid.

Lisaks on võimalik Oma Care esinduspoes Aedvilja tn 1 (Tallinn) taastäita oma pesugeele ning tuua tagasi tühjad purgid, mille eest saad ka lausa kingituse.

Oma Care valikust leiate ka erinevaid kingitusi tulevaks jõuluhooajaks, nii kõige pisematele kui ka suurematele. Oma Care esinduspoes on ka eraldi Ilutuba, kuhu saab minna poputama kas ennast või teha armas üllatus lähedasele. 

Kui hoolid endast ja oma lähedastest, siis eelista puhtaid Oma tooteid. Nii teed pai nii endale kui loodusele.

Vaata lisaks SIIT!

Iga ostetud tootega abistab Oma Care abivajavaid perekondi ja organisatsioone.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee