Nädala TOP

Top | Jõks ja maskieitajad 

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 27. november 2020 19:24
Foto: Robin Roots
Valitsus muutis pärast pikka venitamist avalikes siseruumides maskide kandmise kohustuslikuks. Eesti avatust kinnitab maskivastaste meeleavalduse toimumine Tallinnas. Kindlasti tunnevad maskivastased tuge ka endiselt õiguskantslerilt Allar Jõksilt, kelle arvates on maskikohustus ebaseaduslik.

Mailis Repsi pärandus

Kuigi Jaanus Karilaid lubas haridusministriks naist, sai selleks hoopis Jaak Aab. Kui lühike on Keskerakonna pink, oli näha ministriportfelli pakkumisest sots Katri Raigile. Aab sai Repsilt päranduseks perebussi koos lapsehoidjatega. Millegipärast kadus ministeeriumi nimekirjast koos lapsehoidmisvajaduse kadumisega hoopis juriidilistes küsimustes eriti tugevaks väidetud Repsi nõunik.

Isamaaline abielu

Isamaa parempoolne Siim-Valmar Kiisler sai riigikogu põhiseaduskomisjoni hääletamisel korra abielureferendumi vastu hääletades oma meelsust näidata, kuni erakond ta kuulekama asendusliikme vastu välja vahetas, kes järgmisel korral juba õigesti hääletas, ilma et Kiisleri proteste olnuks kuulda. Seega saabub peatselt sotside võimalus menetlust pidurdavateks parandusettepanekuteks.

Prokuratuuri poliitik

Endise peaprokuröri Lavly Perlingu tulek poliitikasse tegi Isamaal näo hapuks, sest Perling liitus parempoolsete raskolnikutega ning tagatipuks kavatseb veel ligi aastaks ajaks prokuratuuri hingekirja jääda. Sellega paneb ta prokuratuuri pikantsesse olukorda, sest nende nimekirjas on nüüd kapist välja tulnud poliitik.

Narrivad allahindlused

Eesti kaupmehed narrivad meie tarbijat mõnekümneprotsendiste allahindlustega, mis on koroonaajal isegi hea, sest hoiab ära ostuhullude massi tunglemise kaubanduskeskustes. Rahval jääb raha alles millegi parema jaoks ning viirus täiendavalt levitamata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee