Jõulud | Sisuturundus

Too jõuluhõng oma koju – Siksak esitleb meeleolukaid pajalappe, linikuid ja padjakatteid! 

Siksak, 27. november 2020 15:35
Meist enamik kaunistab pühade eel oma kodu erinevate jõuludekoratsioonidega. Aga kas oled mõelnud, et tuues koju jõuluteemalise laudlina, padjakatte ja näiteks pajalapid, saad atmosfääri veel erilisemaks muuta?

Siksak esitleb seitset toodet, mis on jõulude eel eriti populaarsed. Oluline on märkida, et kõigil toodetel on kanga muster sisse kootud, mitte trükitud – seega ei kulu värv peale pesu maha.

Pajalapid Candle

Ilusad küünla ja jõulupärjaga pajalapid sobivad hästi kingituseks, aga ka lihtsalt kodu kaunistama. Pajalapid on tugevad ja vastupidavast kangast. Komplektis on kaks pajalappi.

Linik Chalet Lurex Gold

Kaunis naturaalvalge kuldse lumise talvepildiga linik, millel on sädeleva kuldse niidiga sära juurde lisatud. Tõeline jõulumeeleolu!

Tänu sellele armsale linikule saad jõulutunnet nautida aastaid.

Suur laudlina Garland

Pidulik suur jõululaudlina sobib lauda katma nii igapäevaselt kui ka pidulikul päeval. Lina äärtes on kaunid lillevanikud ja nurkades suured jõulutähed. Lina on keskelt helebeeži tooni, mis üle puistatud lumehelvestega ning keskosa kaunistvad kaks suurt ilusat lillepärga.

Tõeline iludus sinu jõululaual.

Linik Neve

Kaunis halli-valgekirju linik, mida kaunistavad lumehelbed, lumememm ja jõulupärjaga linik. Väga viisakas, kuid samas pidulik valik!

Laudlina Spruce

Armas linik, mida kaunistavad kuusevanikud ja muud kuuseehted. See sobib suurepäraselt kas eraldi lauale panna või valge laudlina peale aktsendi andmiseks.

Padjakate Spruce

Padjakate on lihtsaim viis, kuidas viia kodu jõulumeeleollu! Eriline ühepoolne padjakate, mida kaunistavad äärtes kuusevanikud ja keskel armas jõulupärg.

Kate on pealt lukuga ja saab hästi eemaldada pesemiseks.

Padjakate Snowflakes

Punane on tõeline jõulude värv! Nii sobibki sinu koju suurepäraselt punane valgete lumehelvestega mõnus padi. Lumehelbed on kangasse kootud ja tekstuurilt siledad sameti sees. Padjakate on kahepoolne ja pealt lukuga, tänu millele on katet lihtne ja mugav pesta, kartmata selle välimust ja värvi kaotada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee