Jõulud | Sisuturundus

Eesti disainer on oma ajatute ja kvaliteetsete kudumitega võitnud palju südameid  

Kauni Kudumid, 27. november 2020 10:30
Suurenda oma tervist, õnne, rikkust ja hingerahu villa väega. Riietu soojalt ning toeta sellega külmal ja niiskel aastaajal oma tervist. Naturaalsest villast disainkudumid pakuvad kandjale nii villa väge kui elegantsi ja stiili ning suurendavad enesekindlust. Kudumid on kergesti hooldatavad ja hoiavad mõnusalt soojas nii väljas liikudes kui siseruumides.

Sel aastal valmis disainer Kauni Sillatil disainkudumite kollektsioon „Villa vägi”, mis ühendab villa soojuse ja kaasaegse disaini ning lisab jõudu, tervist, rikkust, edu ja hingerahu ka esivanemate väekate märkide abil.

Kollektsioon on loodud eduka, asjaliku ning tegusa naise jaoks ning casual stiili armastava mehe tarvis. Disainkudumid on soojad, stiilsed, elegantsed ning lisavad esinduslikkust ja enesekindlust.

Kollektsioonis on naiste pikad soojad mantlid ja jakid, lühikesed ja pikad kampsunid ning kardiganid, seelikud ja retuusid; meeste kampsunid ja kardiganid ning erinevad aksessuaarid: pleedid, tekid, rätid, sokid, kindad, mütsid jm. Viimased sobivad suurepäraselt ka ärikingituseks ning ettevõtte töötajate rõõmustamiseks jõuluvana kingikotti.

Kauni bränd

Kauni disainkudumite bränd on ajatute kvaliteetsete kudumite looja ning Põhjamaade turul tuntud juba üle 24 aasta. Kauni Kudumid asutaja ja eestvedaja on villaseid kudumeid väärtustav disainer Kauni Sillat. Kudumites kasutatakse 100% villast lõnga, mis pärineb usaldusväärsetelt ja mainekatelt koostööpartneritelt. Kollektsiooni kudumid valmivad Pärnu parimate kudujate ja õmblejate käte all, kelle jaoks kvaliteet on auasi. Kudumite disain on ajatu ning pakub kandjale rõõmu palju aastaid, olles vastupidav ning muutudes kandes aina pehmemaks. Villased tooted läbivad kerge uhtumisprotsessi, mis muudab need pehmeks ja soojahoidvaks, kergesti hooldatavaks ja kaitseb ka väljavenimise eest.

Suurenda tervist, õnne, rikkust või hingerahu

Vanad väemärgid on aastatuhandeid aidanud kaasa eestlaste tervise, õnne, rikkuse või hingerahu saavutamiseks. Praegusel segasel ajal kingivad vanad märgid juurde kindlust tuleviku suhtes, annavad võimaluse toetuda esivanemate uskumustele ja teadmistele ning aitavad saavutada hingerahu ja tasakaalu.

Meie esivanemad on villastesse kinnastesse-sokkidesse, kampsunitesse ja seelikutesse ikka kudunud väemärke – võimendamaks ja tugevdamaks seda, mida oodatakse ja soovitakse.

Villale omistatakse tervendavat mõju. Villakiht pannakse magamisaseme alla, et leevendada veesoonte mõju. Punane villane pael sõlmitakse ümber vasaku randme, et halba mitte ligi lasta. Üleüldiselt pakub vill aga ihule meeldivat soojust niiskel ja rõskel aastaajal.

Paku endale ja oma lähedastele tuge villa väest, elegantsest stiilist ning väekatest märkidest. Vaata kingiideid kaunikudumid.ee/villavagi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee