Jõulud | Sisuturundus

Lossispaa Wagenküll – luksuslik puhkusekoht, kus aeg peatub 

Wagenküll, 27. november 2020 10:17
Kahjuks kipub meie igapäevaelus järjest vähem vaba aega üle jääma – kohustusi lendab uksest ja aknast ning see kurnab vahel täiesti ära. Et selles maailmas keereldes iseennast ära ei kaotaks, tuleb võtta aega puhkamiseks. Regulaarselt.

Valgamaal asuv Wagenkülli lossispaa on suurepärane paik (mini)puhkuseks – aega on seal küllaga! Kogu lossispaa atmosfäär tekitab tunde, et aeg tuleb maha võtta ning olla iseenda või kallite inimestega.

Wagenküllis veedad puhkuse looduse keskel asuvas kõigi mugavustega ajaloolises lossikompleksis. Aeg liigub rahulikult: toidu, meelelahutuse ning sauna- ja veemõnude nautimiseks ei ole vaja kiirustada. Midagi ei pea ette planeerima, vaid võid teha seda, mis tundub hea – puhata ja lugeda või sportida ja tegutseda. Wagenküllis veedad aega justkui muinasjutus, sest siin on salapärane loss ja sajanditagune meeleolu.

Wagenküll on kiirustamata puhkuse mõtteviis – unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub juugendstiilis loss, à la carte restoran, luksuslik lossispaa, 1930ndate stiilis hotell, sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused.

Lossispaa pakub luksuslikku ja romantilist majutust kolmes erinevas ajaloolises hoones – kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.

Spaa hubane, kuid samas elegantne ja luksuslik atmosfäär mõjub lõõgastavalt kõikidele sinu meeltele. Rahustavad helid ja hubane valgus, erinevate temperatuuride ja niiskustasemetega saunad ning õdusad veesilmad ja mitmed privaatsed lõõgastus- ja puhkealad peletavad väsimuse ja stressi. Wagenkülli esmaklassiline spaa on ainulaadne Euroopas – see on koht, kus leiad ülesse oma sisemise õnne ning suudad tingimusteta lõõgastuda.

Et puhkus oleks täiuslik, naudi ka erinevaid hoolitsusi. Imeline šampanjavann ja vabastav tšakramassaaž on vaid vähesed põnevatest valikutest. Vaata täpsemalt SIIT!

Kui jõulueelsed asjatoimetused kipuvad üle pea kasvama, siis võta ette mõnepäevane puhkus Wagenkülli lossispaas ning oled valmis uue hooga kõigi tegemiste juurde naasma. Kui pole aega tulla enne jõule, siis on Wagenkülli kinkekaart nutikas kink armsale inimesele. Hea puhkus ja tervis on ju parimad kingitused!

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee