Eesti uudised

Kohtus karistada saanud Martin Bahovski: üks relvadest oli iidvana 19. sajandi junn, mis küll töötas, aga ütleme ausalt – sõtta sellega ei läheks (1)

Kristjan Väli, 25. november 2020 16:38
ÕNNESÄRGIS SÜNDINUD: Martin Bahovski ütleb, et tervis paraneb. „Arstid ütlevad, et võib-olla kahe aastaga on endine. Hea seegi! Selle kaliibriga relvaga pähe tabamisel on ellujäämise võimalus üks miljonist. Mina olen see üks miljonist.“Foto: Hannes Dreimanis
Abikaasa käest kuuli pähe saanud laskeinstruktor Martin Bahovski, kes pidi ise ebaseaduslike relvade pärast kohtupinki minema, läks prokuratuuriga kokkuleppele. „Sain sisuliselt minimaalse karistuse. Kui ma oleks edasi jaurama hakanud, siis poleks see üldse nii kindel olnud,“ möönab ta.

Kolmapäeval astus kohtu ette Martin Bahovski, kelle kodust leiti mitu ebaseaduslikku tulirelva. Mäletatavasti sai Bahovski tänavu kevadel raskelt viga, kui abikaasa Liina Bahovski teda pähe tulistas. Ebaseaduslikud relvad avastatigi pärast tulistamisjuhtumit paari ühisest kodust. Martin Bahovski mõisteti kokkuleppemenetluses süüdi paragrahvide alusel, mis käsitlevad tulirelva, selle olulise osa ja laskemoona ebaseaduslikku käitlemist ja tulirelva helisummuti ebaseaduslikku käitlemist.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.11.2020
VERISE JOOMINGU TAGAJÄRG: abikaasalt kuuli pähe saanud Martin Bahovski läks prokuratuuriga kokkuleppele
19.11.2020
Kaitsja taotleb kohtus Liina Bahovskile uut tõkendit: elukohast lahkumise keeldu
27.10.2020
Abikaasalt kuulitabamuse pähe saanud Martin Bahovski: „Liina ei teinud hoiatuslasku, see oli tapmislask. Ma peaksin olema surnud.“
27.10.2020
Prokuratuur: Martin Bahovski tulistamine ei olnud õnnetus, abikaasa üritas teda ilmselgelt tappa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee