KLATŠIMINUTID - AASTALÕPU ERI - Anu Saagim; Sten Talivee
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre 26. november 2020 18:00
Toome teieni uue ÕL TV saade "Klatšiminutid – aastalõpu eri". Tõmbame koos ajakirjandustudeng Sten Taliveega liistule aasta 2020. Laotame teie ette parimad palad, kuid ei löö risti ette ka klatšijuttu veeretades. Pole vahet, kas nägime miskit erakordset unes, kuulsime seda naabrimutilt või lugesime lehest. Anname hagu, nii et tolmab!

Vaata meeleolukat videot ja saad teada, kus käib president Kersti Kaljulaid vabal ajal koos sõbrannadega veini limpsimas! Kas teadsid et Rannamaja Seidi õpib Tallinna Ülikoolis, aga tal on võimatu saada koolidesse praktikale, sest...

"Klatšiminutid – aastalõpu eri" on ÕL TV eetris igal neljapäeva ja pühapäeva õhtul kell 18

KLATŠIMINUTID - AASTALÕPU ERI - Anu Saagim; Sten Talivee Foto: Mari Luud

VEEBRUAR

Esimest korda presidendiballi väisanud Savisaar kiitis presidenti:  Kaljulaid on konkreetne ja asjalik naine  

"Ei, siin ei ole mingit meelemuututust. Ma lihtsalt mõtlesin, et aeg on tulla ka," vastas Savisaar küsimusele, et miks ta alles aastal 2020 otsustas esimest korda elus presidendiballi külastada.  „Konkreetne ja asjakohane naine," kiitis endine poliitik Kersti Kaljulaidi.

ÕL VIDEO | Toomas Hendrik Ilvesega läks lindude teemal Eesti sünnipäevapeol tuliseks vaidluseks

Kui president Kersti Kaljulaid võttis tänavu oma pidulikus "Eesti Vabariik 102" kõnes appi Tammsaare „Tõe ja õiguse“ Andrese ja Pearu prototüübid, siis seltskonnamelus tõusis põhiküsimuseks siiski kontsertetendus „Igal linnul oma laul“, mis viis tagasi maailma loomise aegadesse ning näitas läbi linnuallegooria inimnäo peegelpilti.

„Mina olen kotkas,“ teatas näiteks endine linnapea Edgar Savisaar tuliselt.

„Mina olen ronk,“ ütles muusik Jaanus Nõgisto enesekindlalt.

„Arvan, et olen mingi selline värvuline,“ kostis tekstiilikunstnik Anu Raud tagasihoidlikult.

„Mõnikord olen toonekurg,“ vastas riimimeister nublu.

„Mina olen ikkagi Tallinna linnapea, mitte mingi lind,“ märkis pealinna linnaisa Mihhail Kõlvart poliitkorrektselt.

"Mina tahan olla suitsupääsuke," põrutas poliitik Taavi Rõivas. "Ja minu kaunis kaasa, Luisa on eksootiline linnukene." 

"Algul mõtlesin, et olen tuvi või kana, aga tegelikult, eks ma üks paras vana paabulind ole," naeris näitleja Andrus Vaarik. "Ja minu tütar Marta on noor paabulind."

"Mina sooviksin kõikidest lindudest enim olla kotkas," üllatas Keit-Pentus Rosimannus.  

Näitleja Ülle Lichfeldt nägi oma kaunis õhtukleidis välja nagu peoleo. Tema mürkrohelises mantlis kultuuriministrist kaasa Indrek Saar, aga nagu sõjakas kull. 

Kas öökull on tõesti totakas? Foto: ÕL

Toomas Hendrikuga läks meil aga lindude teemal tuliseks vaidluseks

Ekspresident võrdles end targa öökulliga. Mina teatasin, viidates staarzooloog Aleksei Turovski raamatu "Loomadest, armastusega" katkendile, et kuigi üldiselt peetakse öökulli tarkuse võrdkujuks, siis tegelikkus on lugu hoopis vastupidine. Öökull on paras uhuu-lind ehk teisisõnu totakas. 

Toomas Hendrik vaatas mind üsna solvunud pilguga ja saatis peale videointervjuu ilmumist järgmise sisuga meili: "Kreeka mütoloogias esindab väike öökull ehk Athene noctua traditsiooniliselt tarkusejumalannat Athenat ja Rooma mütoloogias kasutatakse öökulli teadmiste, tarkuse, visuaalsuse ja eruditsiooni sümbolina."

Vaata täpsemalt siit: ÕL VIDEO | Toomas Hendrik Ilvesega läks lindude teemal Eesti sünnipäevapeol tuliseks vaidluseks

Seidi Voogre aka Rannamaja-Seidi Foto: Teet Malsroos

Toomas Hendrik Ilves hakkas Rannamaja Seidit jälgima

“Rannamajast” tuntud kaunitar Seidi Voogre sai veebruaris endale uue fänni - Eesti endise presidendi Toomas Hendrik Ilvese! Hip-hip hurraaa!!!

Nimelt hakkas Twitteris väga aktiiivne ekspresident Ilves tõsielusarja kuningannat Seidit jälgima juba möödunud kevade. Lõpuks võttis mees aga julguse kokku ja leidis aega isegi selleks, et õht Seidi mõttekäiku kommenteerida. 

Nimelt jagas Seidi Twitteris väga tähtsat fakti: “Kui ma näen kuskil sõna viiner, siis mul tuleb ju viineripiruka isu”. Sellele tviidile vastas Ilves, kes nentis “Kui mina aga näen sõna vineer, haarab mu käsi haamri järele,” ning lisas lause lõppu ka inglinäoga emotikoni. Nii nummi!

Saagim ronis Kethi, Anzori ja šampanjaga voodisse Tallinna nooblimas butiikhotellis Foto: Rauno Vahtre

Saagim ronis maag Anzori ja Kummituse-Kethiga Tallinna nooblimas butiik hotellis voodisse 

Lõpuks tuli ilmsiks tõde. "Jah, me käime ja magame samas voodis, oleme paar," tunnistasid peale lõputuid kassi-hiire mänge selgeltnägijate saatejuht Kethi Uibomägi ja samast saatest võidukarika koju viinud Gruusia maag Anzor. Tänaseks on tuvikesed ka kihlunud, kuid tänu pandeemiale olnud lahus kuba mitmeid kuid.  

Meeleolukat tšillimist valgete linade vahel näed siit: VIDEO | Romantiline öö Kethi, Anzori ja kummitusega Tallinna nooblimas butiikhotellis 

Ihaldatud poissmehe süda taas võidetud! Räppar reket ja esireket Anett Kontaveit on teineteist leidnud

Väidetavalt on teineteist leidnud kaks oma valdkonna tõsist esitegijat, räppar Tom-Olaf Urb artistinimega Reket, ja Eesti esireket Anett Kontaveit. Anett ja Tom-Olaf on tutvumise eest tänu võlgu räppar nublule, kes viskas eelmise Eesti muusikaauhindade gala tänukõnes nalja, et isegi Kontaveit ei tee reketita midagi! Sealt sündiski Reketil geniaalne idee. Reket kutsus Anetti osalema oma loo "Hetked" videos, mille salvestamisel nad väidetavalt ka tutvusid.

Räppari autot on nähtud tihti peatumas ka tennisetähe kodu ees. Viimane on oma karjääri jooksul teeninud auhinnaraha kokku üle kolme miljoni euro ja talle kuulub eramu Viimsis ja mitu korterit Tallinna kesklinnas.

Ai, kui valus! Silvia Ilves lajatas halastamatult: mul pole iial olnud nii kehva voodipartnerit kui Paul!

Instagrami story'des valati Silvia üle pikantsete päringutega, millele naine üllatava avameelsusega ka vastas. Kuna tšellisti kaaslaseks oli tänavu veebruaris muusik Paul Neitsov, siis loomulikult huvitas Silvia fänne ka Neitsovi teema. Küsiti otse: "Mis on selle võrdlemisi ebastabiilse kuvandiga mehe fenomen?"

“Fenomen? Mis fenomen? Tal ei ole fenomeni. Ta on poiss," lajatas Silvia. "Tüüp on lihtsalt suurtelt meestelt õppinud suured sõnad selgeks ja sellepärast kestiski see suhe meil kolm nädalat, kui sedagi…Talle vastutus ei sobi, elab oma linnukese elu - kitarr, suits, kohv ja mingid naised ka kuskil.”

“Ma umbes nädalaga sain aru, et tüüp on liiga noor sellisteks asjadeks ja ta sai sellest ka ise aru. Kui jätta Paul välja, siis kõik teised mehed on mul olnud väga mehised, kiftid ja tublid. Ja kui päris aus olla, siis pole mul iial olnud nii kehva voodipartnerit kui Paul!” APPPIII, KUI PIINLIK! Aga varustus on mehel kobe, või mis teie arvate? Nimelt kiskus Neitsov end ihualasti ajakirja "Anne&Stiil" kehaloos. 

Paul Neitsov Foto: Krõõt Tarkmeel/Anne&Stiil

Veebruaris jõudis lõpuks Eestisse ka vastik Wuhani viirus, vaktsiini lubati aasta lõpuks? Kus see on?

Vaata KLATŠIMINUTID - AASTALÕPU ERI veebruar 2020 meeleolukat kokkuvõtet!

Vol 3 juba pühapäeval, 29. novembril kell 18 ÕL TVs

Sten Talivee Foto: Rauno Vahtre