Jõulud | Sisuturundus

Tervis ja ilu jõulupuu alla – hea kingitus igale pereliikmele! 

iPharma.ee, 11. detsember 2020 16:00
Foto: Envato Elements
Aasta hakkab selleks korraks jälle otsi kokku tõmbama ja jõulud on kohe käes. Kas tänavu tulevad jõulud teisiti? Saab ikka jõuluõhtul koos istuda nagu tavaliselt? Kas meie lähedased jäävad terveks?

Need on selle aasta jõuluootusega kaasas käivad küsimused. Vaatamata kõigele, jõulud on jõulud ka sel aastal – täis küünlavalgust, piparkoogilõhna ja kingiootust.

Milliste kingitustega üllatada sellisel omamoodi aastal oma kalleid lähedasi? Kui armsal inimesel võibki kõik olemas olla, siis ühest ei peaks küll saama – tervisest. Nii võikski jõulutaat tuua kuuse alla tugevat tervist ning meelerahu nii sulle kui lähedastele.

Selleks annab iPharma mõned toredad nõuanded, nii et hakkame kingitusi pakkima!

Vanaema on sageli kimpus mäluga ja silmanägemine on töntsiks jäänud. Ginkgo Complex Lutein on temale kui loodud – hea aju vereringele, silmadele ja ka närvisüsteemile. Eks lastelastega tegelemine nõuabki tugevat närvi, erksat meelt ja silmi vahest ka kukla taha.

Vanaisa seevastu on hädas vererõhuga, aga soolaga ei suuda ta kuidagi piiri pidada. Südamesool on vanaisa kingipakki see ainuõige, sest Südamesoolas on koguni poole vähem naatriumit, samas kuhjaga mineraalaineid ja mis kõige olulisem: see on ehtsa soola maitsega. Nii on toit endiselt maitsekas ja südametervis kindlalt hoitud!

Aga mida küll emale? Muidugi D-vitamiin ProExpert naistele! Lisaks immuunsuse tugevdamisele hoiab toode tänu biotiinile ning A- ja E-vitamiinile juuksed siidised, naha veatu ja küüned terved. See on ju iga naise jaoks üks tähtsamaid küsimusi – kuidas ma välja näen?

Isa, kes sageli on hädas nohu ja köhaga, vajaks topelttugevat toimet immuunsuse turgutamiseks. D-vitamiin Pro Expert Immuuno on temale nagu loodud – peale korraliku annuse D-vitamiini on siin hästi imenduv tsink ja tsitruse bioflavonoidid higamisteede tervise heaks. Kõike selleks, et isa jõuaks puud ära lõhkuda või hoopis igapäevaselt jooksmas käia.

Soovime, et jõulutaat tooks sulle hea tervise ja meelerahu otse jõulupuu alla ning kingipakke avades kõigi väikeste ja suurte silmad lööksid särama. Sellel erilisel aastal soovime kõigile tugevat tervist ja kauneid jõule!

Jõulurõõmu tekitamiseks on iPharma Tervisepoel ka hea uudis: sooduskood JOULUD20 annab registreerunud kliendile 40% soodustust!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee