Eesti uudised

HELIFAIL | Valga volikogu liige Allain Karuse plahvatas häälteostu küsimuse peale: „On vaja vana s*tta keerutada siis või?“ (6)

LISA KOMMENTAAR

valgakas 25. november 2020 11:12
"mitmed valgalased räägivad" - kui mitmed? õhtuleht mängib faktide esitusega?
Juss 25. november 2020 03:51
Paistab, et sellel Valga saagal on väga huvitav taust. Selge on see, et tegu on tellimustööga. Ühes häälteostmise artiklis on sotsist Meeli Tuubelist & Co. tehtud lausa märtrid ja rahvuskangelased. Selgub, et Lõuna-Eesti Postimehes, nr 51, 2. mail 2018, kinnitab Meeli, et käis Tartu õigusteaduskonnas valla autoga ennast regulaarselt 2 korda nädalas harimas. Mõni ime, et tema tööülesannete kvaliteet sai kannatada. https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=is&oid=lounaestpostimees20180502&type=staticpdf https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=lounaestpostimees20180502.2.5.15
24. november 2020 22:43
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Jaanus to Kõrvaltvaataja 24. november 2020 23:48
Üldiselt provokatiivsed ja salakavalad rebaseküsimused ajavad iga julge, otsekohese ja loomupärase tegudeinimese iseloomuga ISIKSUSED endast välja. Ainult ISIKSUSTEL on julgust juba eos järsult lõpetada nn taktitundeliste, salakavalate ja ja Ephialtese taoiliste isendite äratuntavaid rebasejutte. (Ephialtese: 300. Spartlases küürakas reetur) Nii et auväärne kõrvaltvaataja, sõltuvalt sellest, kas Teil ikka on piisavalt materjali, siis selle olemasolul tundub, et inimeste tundmise kandi pealt on Teil veel kõvasti arenguruumi.

Jaanus 24. november 2020 21:45
Kui selline jama kestab veel kaua, siis nagu näiteks sõnad kassapidaja või taksojuht, muutub ka sõna ajakirjanik samaväärseks alavääristavaks sõimusõnaks. Teil ajakirjanikud, pole siin ju mitte millegi pärast solvuda, kuna just tänu teile muudeti selline süütu sõna nagu "kassapidaja" hoopis sõimusõnaks. Tõsi, teie tegelik eesmärk oli solvata ja alandadaa hoopis Mart Helmet, aga tänu teie poolt antud koloriiti, on nüüd üha rohkem roppude sõnade vältimiseks hakatud kasutama sõna Kassapidaja... Omad vitsad peksavad...
Jaanus 24. november 2020 21:33
HUVITAV! Miks ja millise eesmärgiga õhtuleht üldse Karusele helistas? Sellise teo teema ülesehituse ja esitlusvormi iseloom viitavad hoolikalt läbimõeldud ning kindlat eesmärki teenivale provikatssioonile!!!
Arusaadavalt 15. detsember 2020 14:14
oli tegemist helistamisega häälteostmise artikli jaoks Karuse arvamuse saamiseks. Aus poliitik ja asjasse mitte segatud inimene ei lähe formaalsete küsimuste peale närvi, sest tal ei ole selleks ka mingit põhjust.