Jõulud | Sisuturundus

Piljardilaud on eriline ja kvaliteetne kink, mis jääb alles aastakümneteks 

SGbilliard, 1. detsember 2020 09:57
Foto: Envato Elements
Piljard on Eesti noorte hulgas järjest populaarsem ajaviide. See on põnev alternatiiv nutimaailmale ning arendab loogilist mõtlemist, distsipliini, püsivust ja keskendumisvõimet. Kui piljardit mängides kasutatakse õigeid võtteid, läheb mäng palju põnevamaks ja mõtestatumaks. Mida rohkem mängid, seda suurem huvi tekib.

Kel on juba piljardihuvi tekkinud, võivad mõelda piljardilaua koju soetamisele. Tea aga, et piljardilauda soetades tuleb olla ekstrahoolikas ning valida see just nende müügile ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõttest. Piljardilaua laadset toodet pole mõtet osta. Valides kvaliteetse piljardilaua, kestab see lausa aastakümneid!

Piljardilaudu ja -lisavarustust müüva SGbilliard.ee valikus on nii kivi- kui puitplaadiga piljardilauad, mis sobivad koju, ettevõttesse ja ka avalikesse kohtadesse.

Firmadesse ja avalikese kohtadesse on mõeldud eelkõige kiviplaadiga piljardilauad, mis kaaluvad pool tonni, kuid mis kestavad samas suurt mängukoormust. Koju võiks osta odavama ja kergema, kuid mitte vähem kvaliteetsema puitplaadiga piljardilaua.

SGbilliard.ee pakub nii uusi kui kasutatuid, kuid samas kvaliteetseid piljardilaudu, mistõttu valida saab erineva hinnaklassi toodete vahel.

Viimasel ajal on üsna palju populaarsust võitnud ka shuffleboard – mäng, kus libistatakse mängulitreid laua ühest otsast teise, et võita rohkem punkte. Kes on selle mängu austajad ja tahavad endalegi shuffleboardi, siis SGbilliardi valikust leiab erinevates suurustes laudasid. Põhjamaa kliima jaoks mõeldud kvaliteetsed Grand Championi ja Gentry lauad sobivad väga hästi igasse kodusse või kontorisse. Nende laudade puhul on mänguväli aetud nõgusaks, et saada parim mängukogemus.

Kui aga pole soovi shuffleboardi  või piljardilauda kohe osta, siis on võimalik ka seda rentida nii koosviibimiste kui firmade talvepäevade läbiviimise ajaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee