Sisuturundus

Mis on online-mängude menukuse põhjuseks? 

Sisuturundus, 11. november 2020 12:12
Koroonakriisi tulek mõjutas meie kõigi elusid ühel või teisel moel. Oma hoobi sai loomulikult spordimaailm läbi haigestunud sportlaste ja peatatud võistluste. Tühistatud võistlustega kaovad ka reklaamirahad, mis sponsorid spordimaailma toovad. See aga võib põhjustada valdkonna alarahastuse ja paljude sportlaste tööta jäämise.

Ainsatena selles segases olukorras said südamerahuga edasi areneda online-kasiinod ja muud online-mängud, mis jätkasid oma tegevust ning koguvad aina tuure. Niisiis ongi sel aastal populaarsed mängud, mida saad mängida oma nutiseadmest või tahvelarvutist ning kus elamuse saamiseks ei pea isegi diivanilt lahkuma. Sellesse nimekirja kuuluvad ka Xbox ja Playstation, mis ilmutavad oma uut konsooli just 2020. aastal. Alljärgnevalt vaatame aga üle, mis toimub online-kasiinode maailmas ja mis on põhjustanud nende suure menu.

Kasiinode kolimine veebi

Kui umbes 10 aastat tagasi piirdus online-mängimine sporditotalisaatoritel panustamisega või pokkerilaua taga ajusid ragistades, siis täna saab mitmete eesti kasiino platvormide abil mängida kõrgekvaliteetse graafikaga mänge kodust lahkumata. See tõi kasiinode juurde palju neid inimesi, kes muidu sinna ei läinud, küll aga soovisid midagi muud peale pokkeri või Black Jacki mängida.

Eesti kasiino online-mängude maailmas saad valida sadade erinevate mängude hulgast endale meelepärase.

Netikeskkonnas mängides ei pea sa ootama, kuni vabaneb mõni sulle meeldiv slotimasin, vaid uue mängu saad valida kiirelt ja lihtsalt. Sestap on nende populaarsus tõusnud ka maailma mõistes.

Mängusõpradele on online-kasiinos võimalik nii spordivõistluste peale panustamine kui ka õnne proovimine live-pokkerilauas või mõnes muus lahedas mängus.

Anonüümsus

Inimesed hindavad oma anonüümsust iga päevaga aina enam. Palju anonüümsem on nutiseadme abil kodus diivanilt online-kasiino rõõmudest osa saada, kui kohapeale minna ning käia läbi kogu registreerimise protseduur ja ID-kaardi kontroll.

Online-mängude populaarsuse üheks põhjuseks on ka see, et saad seda teha ükskõik kust. Internetikiiruse ja nutiseadmete tehnoloogia arengu abil saad online-kasiinos samaväärse elamuse, nagu mõnda Eesti kasiino säravasse saali sisse astudes. Live-pokkerit mängides on isegi diileriks pärisinimene, kes mängu juhendab ja kaarte jagab.

See on suur edasiminek kasiinode ja tehnoloogia arengus.

Online-mängude populaarsusele on aidanud kaasa just pangakeskkondade kolimine nutiseadmetesse. Mobiilsed isiku tuvastussüsteemid teevad läbi pangakeskkonna online-mängudesse sisselogimise lihtsaks ja nobedaks. Samuti muudavad sellised lahendused panustamise turvaliseks ja lihtsustavad võitude kättesaamise protsessi.

Rahata mängimine on sama haarav

Suur osa online-kasiinode mängijatest on inimesed, kes ei mängi üldse rahaliste panustega. Et muuta online-keskkonnad atraktiivsemaks ka nende jaoks, kes otseselt ei soovi rahaliselt panustada, on loodud sadu mänge. Neil juhtudel asendab raha mõni virtuaalne token või coin.

Nii mõnigi Eesti professionaalne pokkerimängija on alustanud oma oskuste lihvimist online-kasiinos, kasutades riskita mängimiseks just tasuta mänge. See on kõige turvalisem viis raha kaotamata saada kogemust ja õppida mängu tundma.

Tasuta mängimine annab võimaluse erinevate mängudega tutvuda, ilma et peaksid iga mängu proovimiseks raha panustama. Kõik ei olegi pokkeriässad ja online-kasiinode keskkonnast leiab tohutult erinevaid mänge.

Lihtne on telefonist ajaviiteks lõunapausi ajal tasuta spinne keerutada või mõne kiire pokkerikäe mängida.

Sellised tasuta mängud annavad võimaluse pärast tööpäeva mõtteid mujale viia või leida igavusele peletust, kui pead piirangute tõttu kodus istuma.

Kokkuvõtteks

Maailma arengule me vastu ei saa ning erinevatel tasemetel digitaliseerimine a veebi kolimine jõuab igasse eluvaldkonda. Siinkohal me näeme, kuidas aja ja tehnoloogia areng käsikäes muudavad populaarseks meelahutust, mida alles hiljaaegu peeti tabuks. Mõneti võib öelda, et online-mängukeskkonnad päästsid kasiinod soiku jäämisest. Online-mängude areng ja populaarsus on meieni jõudnud ning online-kasiinode kasutajakogemuse muudab see kindlasti lihtsaks ja mugavamaks.

Õnnemängudes tuleb aga endiselt olla mõistlik ning mitte joosta suure hooga rikastuma, vaid nautida seda kui meelelahutust!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee