Eesti uudised

Tanel Kiik hoiatab: on viimane võimalus saada koroonaviiruse levik kontrolli alla (10)

Ohtuleht.ee, 21. november 2020 20:37
Tanel KiikFoto: Stanislav Moškov
Tanel Kiik kirjutab sotsiaalmeedias, et oleme jõudnud otsustavasse faasi, millest sõltub, kas koroonaviiruse levik saadakse kontrolli alla või mitte. Teisel juhul ootavad meid ees laussulgemised.

"Praegu on viimane võimalus saada koroonaviiruse levik Eestis kontrolli alla ning vältida laussulgemisi. Meie kõigi valikutest sõltub, kas saame veeta jõuluaja rahulikult terve pere ja lähedaste ringis või kriisiolukorras," hoiatab Kiik.

"Eilsel kabinetinõupidamisel leppisime kokku täiendavates koroonaviiruse SARS-CoV-2 leviku tõkestamise piirangutes. Muudame kohustuslikuks maski kandmise või nina ja suu katmise avalikes siseruumides, laiendame 2+2 reeglit, vähendame oluliselt osalejate piirarvu avalikel üritustel, kutsume üles laiendama kaugtööd jm. Koroonaepideemia epitsentrites Harjumaal ja Ida-Virumaal hakkavad kehtima rangemad meetmed kui mujal Eestis. Töötasime uued piirangud välja Terviseameti, COVID-19 teadusnõukoja, Sotsiaalministeeriumi ja valitsuse tihedas koostöös. Vabariigi Valitsuse ametlikud korraldused võtame vastu ja avaldame uue nädala alguses," lisab ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee