SOTSIAALKORTERIS Andres on nüüdseks kodu saanud ning elab juba aasta Paagi tänavas sotsiaalkorteris. Foto: Robin Roots
Liina Hallik 22. november 2020 18:45
Kodutu Andres, kelle turvatöötaja kolm aastat tagasi trammist jõhkralt välja lohistas, on nüüdseks jalad alla saanud ning elab sotsiaalkorteris. „Ma olen tegelikult väga paha inimene,“ ohkab mees, kes on oma elust pea veerand sajandit vangimajas veetnud. Valusaid aegu on olnud teisigi. Andres on pidanud matma oma alla kaheaastase tütre.

Kolm aastat tagasi šokeeris avalikkust video, kus turvatöötaja kodutu mehe kraedpidi trammist välja lohistas. Jäisel novembripäeval soojas trammis tukkuma jäänud Andres häirinud teisi sõitjaid oma lõhnaga. Turvamees polnud just hella käega – kodutu mehe pea põrkus valusasti vastu trammi trepiastmeid. „Ah, kui palju ma ikka haiget sain,“ sõnas Andres toona Õhtulehele. Kahju oli ka puruks tõmmatud vatijopest ja katki läinud telefonist. „Mul pole riideid kusagilt võtta, olen kodutu.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (13)

mömm 23. november 2020 12:35
selge, lasen ka ennast trammist välja lohistada. Siis saab ehk ka toidupanga kliendiks.Ja sooja kodu. Oulkord selline, et 1) olen nelja lapse emme,2) nõukaajal ostsime mehe raha eest kooperatiivkorteri 3) mees lahkus pere juurest, keeldub lahutamast. aga tasub kommunaalid, kui talle arve saadan 4) olen üksielav töövõimetuspensionär aga ei saa ei toidupanga abi ega midagi muud, kuna ametlikult abielus. nad küsivad minu ja abikaasa palgatõendit. Minuga elab ka meie poeg, autist, keda toidan ja katan, aga pole ametlikku diagnoosi ega soodustusi. Teisi lapsi ei taha survestada.
hahaahaa 23. november 2020 11:22
Kersti käis mehega metsas, tasuta
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS