Eesti uudised

Ajakirjanik Holger Roonemaa Repsi skandaalist: ajakirjanduse tööle prokuratuuri seisukoha palumist võib tõlgendada ähvardamisena (10)

LISA KOMMENTAAR

Moderaat 21. november 2020 15:39
See Roonemaa on karjäärihunt, liberaaliahaiguse põdeja ja intriigivares ning valitsusvastane. Teda ei peaks avaldama.
Küsija 21. november 2020 14:05
Ajakirjandus on viienda võimuna teistest võimsam - tema tegevuse kohta ei tohi eksperdi arvamust küsida? Kas asi pole selles, et üsna pikka aega tegeletakse ajakirjanduses tihti vahendeid valimata eelkõige eesmärgiga kellelegi ära teha, mitte fakti e. probleemi tõstatamisega? Rohkem kui kord on võetud kohtumõistja roll ning osalise või lausa vale info alusel skandaal tekitatud? Nõnda kaotatud usalduse vilju nüüd kogete. Kuhu on kadunud demokraatliku ajakirjanduse aluspostulaat - ajakirjanik hoiab fakti ja oma arvamuse lahus ja õigusriigis mõistavad süüdi teised ametkonnad?
Ax 21. november 2020 11:22
Kurjategijaid (laste ebaseaduslikke jälitajaid) tulebki kurjategijaina käsitada. Ja mitte ainult ähvardada vaid ka karistada seaduse alusel. Ei ole kusagil kirjas, et ajakirjanikele on seaduse ees immuunsus kehtestatud.
PD 21. november 2020 11:13
Varas võib ka vinguda, et tema kinnipanek on ähvardamine, so what?
Ma nägin täna und, et Ajakirjanikud said tellimuse 21. november 2020 10:14
Vaja oli leida lihtsalt järgmine ohver umbusaldamise altarile. Brüsselist on käsk kätte antud, et kas saate selle valitsuse ükskord lõhki aetud või mitte. Muidu jääte rahast ilma. Mitmeid aastaid oli teada, et Reps abi vajab, kõik vaatasid sellele kaastundest läbi sõrmede. Eriti koroona ajal ei saada ju oma lapsi köhivate asotsiaalidega bussis sõitma. Ise samal ajal rügad 24/7 võõraste laste hüvanguks. Aga opositsioonil lõppesid umbusaldatavad otsa ja ei mingit halastust - pea maha!
MT 21. november 2020 07:29
Paistab, et on hirm nahavahel, aga ülbus ei jäta ikkagi Roonemaad maha, sest see EE geenides

klai 21. november 2020 00:05
Ei ole ajakirjanikud mingist eri puust. Seadused on kõigi jaoks ühesugused. Mina võtan hoopis Roonemaad ähvardajana. Roonemaa ähvardas ministrit, et see ei tohiks seadust täita ja uurida seda, mis näib sedause rikkumisena.
ajakirjanduse töö? 20. november 2020 22:15
Kaks ja pool aastat vana supp soojendatakse üles ja pasundatakse igast kanalist, sest on vaja seda valitsust kurnata vahendeis valimata, ajakirjanikud ei tee mitte tööd vaid kopeerivad ja kommenteerivad ühte soperdist Kus Õhtulehe ajakirjanik siin töö tegemist märkas, vaatas mikroskoobiga?
Pole see proks mingi õigluse lõpp-instants 20. november 2020 21:54
Tähelepanuta jäeti isegi Silvergate ilmne korruptsioonijuhtum, mil poliitikud jäid vahele kilekottides rahapakkidega!
Urmas 20. november 2020 21:43