Jõulud | Sisuturundus

Kingi midagi, mis kosutab keha ja meelt 

BodyTherapy, 23. november 2020 15:51
Hea valik, mida jõuludeks kinkida, on BodyTherapy keskuse kinkekaart – vali ise, kas soovid teenuse või summa põhist (kehtib nii teenustele kui ka toodetele).

BodyTherapy keskused Tallinnas ja Tartus on mõeldud kõigile, kes vajavad treeninguid oma keha ja meeleolu parandamiseks ning säilitamiseks: hapnikuteraapiat keha kosutuseks või immuunsüsteemi tugevdamiseks, lihtsalt mõnusat ja tõhusat massaaži, seljaravi, füsioteraapiat erinevatest vigastusest taastumiseks või vaagnapõhja tugevdamiseks. Kõiki teenuseid iseloomustab personaalne lähenemine ja paindlikkus.

StimaWELL® EMS süsteemid võimaldavad läbi viia laias valikus füsioteraapiaprotseduure (nt vaagnapõhjalihaste teraapia) ja tavatreeninguid (sünnitusjärgne taastumine, ka üldine lihaste treening, kaalulangetus, vastupidavustreening). StimaWELL® MTRS seljaraviseade vabastab aga efektiivselt piinavatest seljalihaste pingetest.

Massaažid

BodyTherapy massööride käe all saab nautida laias valikus massaaže.

Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadustest tehakse massaaži lokaalselt või kogu kehale. Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile, tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.

OxyTherapy Barokeskuses teostatakse hüperbaarilist hapnikuteraapiat (HBOT).

Hüperbaarilise hapnikuteraapia (HBOT) käigus manustatakse organismi rohkem hapnikku, kui inimene õhust hingates saab. Selleks manustatakse puhast hapnikku privaatses just selleks otstarbeks ehitatud kambris normaalsest atmosfäärirõhust kuni kaks korda kõrgemal rõhul. See võimaldab organismil omastada tavapärasest umbes 10–15 korda rohkem hapnikku. 

Mugav ja tänapäevane barokamber võimaldab inimesel anda panus oma organismi taastamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. Veeda aega barokambris pikutades, magades või kasvõi vajalike tööasjadega tegeledes. Baroteraapia suurendab organismi võimet võidelda infektsioonidega, aitab kehal vabaneda jääkainetest, parandab naha tervist, aitab kaasa treeningutest ja füüsilisest koormusest taastumisel.

Kogu-keha-krüoteraapia

Tartu keskuses saab nautida ka kogu-keha-krüoteraapiat ehk külmaravi, mille käigus puutub keha lühikese aja jooksul (2-3 minutit) kokku ekstreemsete külmakraadidega (kuni -170°C). See aktiveerib organismis mitmeid terapeutilisi ja kosmeetilisi efekte esile kutsuvaid mehhanisme – näiteks intensiivistub kollageeni tootmine nahas, aktiveerub immuunsussüsteem, tõuseb metaboolne aktiivsus ning suureneb endorfiinide ehk õnnehormoonide tootmine. 

Lisaks on saadaval mitmeid koduseid treeninguid ja taastusravi tooteid. Näiteks:

- Istumispadjad, mis teevad istumise aktiivseks ja dünaamiliseks,  vabastades ülakeha pingetest ning treenides märkamatult selja- ja korsetilihaseid.

- Valuravi seadmed, mis sobivad koduseks valu leevendamiseks ning aitavad hästi migreeni, epikondüliidi, artroosi, polüartriidi, polüneuropaatia, karpaalkanali sündroomi, gonartroosi, ishiasevalu, selja-, õla-, põlve- liigese- ja peavalu korral. Samuti on need hea valik lihaste tugevdamiseks ja stimulatsiooniks ning vereringe parandamiseks. 

- PERIFIT uudne koduseade, mis tugevdab vaagnapõhja interaktiivsete mängude abil.

Vaata lisaks SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee