Jõulud | Sisuturundus

Kvaliteetsed nahkaksessuaarid, mis on isikliku tähendusega 

Von Baer, 1. detsember 2020 15:22
Õige pea on käes hubane detsembrikuu täis küünlavalgust, piparkoogilõhna ja magusat jõuluootust. Siit leiad mõned toredad jõulukingiideed, kui soovid oma lähedastele pühadeks midagi tõeliselt tähendusrikast kinkida.

Kõige meeldejäävam kingitus jõuludeks on midagi hea kvaliteediga ja isiklikku. Sobivaima valiku tegemiseks tasub mõelda kingisaaja iseloomu ja maitse-eelistuste peale. Hea kingitus, millega kindlasti kümnesse tabate, on käsitööna valminud nahkaksessuaar, mis on graveeringuga personaliseeritud.

Kõik Eesti brändi Von Baeri nahktooted on disainitud Tallinnas ning tegemist on kõrgkvaliteetse käsitööga. Aksessuaarid on valmistatud ehtsast vastupidavast veisenahast ning suuremad nahktooted nagu seljakotid, portfellid, arvuti- ja reisikotid on varustatud eriomadustega paksu puuvillavoodriga ja YKK Jaapani lukkudega. Kingisaaja väärtustab kindlasti Von Baeri toodete peent disaini, mis muudab meele rõõmsaks ja igapäevaelu toredamaks.

Jõulukingi teeb erilisemaks Von Baeri toodete personaliseerimise teenus. Soovides kinkida midagi omanäolist, laske soetatud toode graveeringuga personaliseerida. Lasergraveerimise teel on suuremale aksessuaarile võimalik lisada vabal valikul tekst või sümbol, näiteks pühendus, õnnitlus või logo. Von Baeri Rotermanni poes saab graveeringu lausa omaenda käega luua! Samuti võib toodetele peale pressida initsiaalid ning need saabuvad tellijani maitsekasse kinkekarpi ja -kotti pakituna.

Von Baeri poe leiad Rotermanni kvartalist ja leheküljelt www.vonbaer.ee. Kõik tooted on kohe olemas (välja arvatud välja müüdud tooted).

TOP 5: Parimad jõulukingitused

1. Meeste rahakotid ja naiste rahakotid

Kaunis nahast rahakott on imepraktiline kingitus! Kui sinu lähedase tengelpung on kulunud ja vajab asendamist, sobib kingiks hästi ehtsast nahast rahakott. Von Baeri disainifilosoofia kohaselt on toote funktsionaalsus sama tähtis kui disain ja kvaliteet, niisiis on neid šikke rahakotte mugav kasutada. See on ilus ja läbimõeldud kink, mida saaja saab endaga alati kaasas kanda.

2. Nahast seljakotid

Korralik nahast seljakott, millega saab vajalikke asju mugavalt kaasas kanda, on praktiline kingitus. Üha enam naisi otsustab klassikaliste käekottide asemel seljakottide kasuks, sest need kingivad vabaduse: seljakotti kasutades saab mõlemat kätt vabalt kasutada ning raske kott ei rõhu ebamugavalt ühele õlale. Von Baeri seljakotid on elegantsed, võimaldades kingisaajal kõikide kohtumiste ja käikude ajal professionaalne välja näha.

3. Nahast arvutikotid ja portfellid

Igapäevaselt sülearvuti, tööpaberite või konspektide kaasaskandja väärtustab kõrgelt kvaliteetset vastupidavat nahast portfelli või arvutikotti. Juba niigi soliidsele esemele lisab sädet Von Baeri professionaalsust rõhutav peen disain. Von Baeri käepärased nahast portfellid ja arvutikotid on organiseeritud ja mahukad, et kõik vajalikud esemed leiaks endale sobiva koha.

4. Püksirihmad

Kvaliteetne käsitööna valminud nahkvöö, mida kaunistab roostevabast terasest või messingist pannal, kuulub iga eesrindliku mehe riidekappi. Rõõmusta oma lähedast südamliku kingiga ja üllata teda esindusliku Von Baeri püksirihmaga. Von Baeri tootevalikus leidub kaht sorti vöid: klassikalised Classic ja Esthetic-kollektsiooni vööd ning pööratavad vööd. Näiteks on ümberpööratava pandlaga minimalistlik kahtepidi kantav Premier ühelt poolt musta ja teiselt poolt pruuni värvi.

5. Muud nahktooted

Suure nõudluse tõttu võib detsembrist alates graveeringuga toodete saabumiseks pakiautomaati minna kuni neli päeva alates ostu tegemisest. Soovi ja võimaluse korral on otstarbekam esitada tellimused võimalikult varakult, sest sellest sõltub tootevaliku suurus ning toodete kättesaamise kiirus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee