Eesti uudised

Mailis Repsi umbusaldamine on lahtine.

Kaja Kallas: valitsus suukorvistab ajakirjandust, mis näitas, et minister peab riigivara enda omaks (9)

LISA KOMMENTAAR

Kirjatuvi 21. november 2020 11:14
Esimene kord kui katja räägib õiget juttu
kuri 20. november 2020 19:10
hea meelega suukorvistaks vahetevahel, ei tegelikult ikka juba kaks viimast aastat just artiklis sõna võtvat poliitikut. Kes ootab ise saada võimalust küüned taha riigipirukale. Reps oli väga hea minister ja ema. Neid kahet ei saa võrreldagi.
Jaanus 20. november 2020 18:01
Ikka see sama irisevas käändes kõneviis. Ta nagu ei oskakski ennast muus käändes väljendada. Mõtleks vaid kui pri.maa.tlik.ult pri.mi.ti.iv.ne! Paistab, et tal on hakanud see vana hea kodune haare biomassimeedia üle ära kaduma. Nüüd avastas enda jaoks lausa uue väljendi: "suukorvistama". Vähemal või suuremal määral areneb ju iga inimene kuniks pupillid veel reageerivad.
Üks Eesti rahva liige 20. november 2020 17:27
Jää juba ükskord VAIT ! Sa oled terve Eesti rahva ära tüüdanud. Paris võiks Sinu käest ka küsida- "Kes sa niisugune oled".......
muidugi on kõik vale, 20. november 2020 16:12
kui 1 lapse kasvatamiseks kulus 10 milli, siis õige on, et 6 lapse kasvatamiseks peab kuluma 60 milli! Millal see kurjus ka enda sisse hakkab vaatama? Tema viha ja vaenu ei suuda keegi enam ohjata. Aeg on temale endale umbusaldust avaldada ja kuulutada ta oma maa ja rahva vastaseks. Isegi siin oleval pildil paistab see viha ja rae tema ilmes välja. Kas isa 10 milli oli isiklik raha, mis oli riigi käest vaja päästa?
tere 20. november 2020 16:12
Miks KAKA juba uut uhuuavaldust ei alustanud? Kas KAKA kiidab Keskerakonna korruptsiooni heaks lootusega, et ehk võetakse refiidid taas valitsusse?
Tädi Maali 20. november 2020 15:59
Miks reformierakond ei võta iialgi sõna, kui asi puutub firma Nordikale rahakantimises? Kui nad ise valitsuses olid toimus alailma mingi jant selle mittelendava Hollandlasega, sama jätkub ka praeguse valitsuse ajal. Reformi ei huvita see mitte üks raas.Millise lendava tegelase seljas meie president täna Norrasse läks?
Maali, võta vabalt! 20. november 2020 16:54
Milleks hakata peale jälle selle tobeda "teised kaa, teised kaa"- ga? Et siis Repsi sahmerdamist ei märgata ja võib samas vaimus jätkata? Huvitav, trollide arust võib Reps rahva raha isiklikuks tarbeks laiaks lüüa, kritiseerida ei tohi, aga president peaks riigivisiidile lendama oma kulu ja kirjadega? Ikka vägagi viltune see trolllide õiglustunne.

Andres 20. november 2020 14:45
Siis ju võiks hukka mõista ka Rootsi riigi, kes soovib Estonia laevalt augu leidnud ajakirjanikule vanglakaristust. Kas see ei ole ajakirjanduse suukorvistamine?