Kommentaar

Mart Riikoja | Mailis Repsi topeltstandardid

Mart Riikoja, kommunikatsiooniekspert, 20. november 2020 10:05

4 KOMMENTAARI

l
Liisu/ 20. november 2020 12:29
Sellise skeemi järgi peaksid kõik lapsevanemad saama endale palgata RIIGI RAHA EEST abilise,kes aitaks lapsevanema või lapsevanemate tiheda töögraafiku korral pereasju ajada. Sest antud juhul ju sai autohjuht palka mitte üksnnes selle eest, et minister saaks kiiresti punktis A punkti B, vaid selle eest, et ta tegi päeva jooksul tööd, mis on pere enda kohustus. Laste transpordi ja poeskäigu abi tuleks ikkagi kinni maksata lapsevanema ENDA TÖÖTASU EEST. Olgu siis üksikvanem või pereinimene. Ilmselge, et kui inimene on väga tööga hõivatud, vajabki abi. Aga see tuleks ise kinni maksta.
p
Party of thieves ja muud probleemid/ 20. november 2020 12:26
Tegelikult on meil täna päevakorras mitu asja: 1) Repsi kaasus+ tema pädevuse küsitavus ministrina, mis vääriks üldrahvalikku ülestõusu Repsi vastu; 2) president Kaljulaidi kaasus avalikkusele valetamise koha pealt riigikaitsenõukogu istungist kokkuvõtet tehes (ja seda püüti nüüd peita Repsi kaasuse taha); 3) Kiige ja sots.ministeeriumi kaasus - laste ja vaeste ja puuetega inimeste raha seadusi eiraval kantimisel mitmesugustele selle raha saamiseks õigusi mitteomavatele MTÜ-dele; lisaks veel mitmeid väiksemaid asju.
h
hh/ 20. november 2020 10:46
Tubli artikkel, aga kahju, kui minister oma kaksikpalgest aru ei saa.
a
aino/ 20. november 2020 11:01
Minu arvates on suurima ämbri pannud peaminister. Kujutage ette - ma viin kah oma lapsi kooli. Ei tea kas pean hakkama nüüd siis enda autoga viima (Ratas). Loomulikult pead!!!!! Või las hakkavad siis kogu riigis kõik ametnikud oma ametiautodega erasõite tegema ja maksumaksja maksab erisoodustust. Reps on kindlasti hea minister, aga oma palgaga võiks ta oma isiklikke töölisi ise palgata. Ja samuti Ratas - see häma ja soig hakkab ikka hirmsasti juba vastu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee