Jõulud | Sisuturundus

Ilu- ja liigeseampsud lubavad süüa magusat nii, et see on kasulik! 

Rosena, 20. november 2020 12:16
Foto: Envato Elements
Kollageen on inimkehas üks olulisemaid valke. Rohkete uuringutega on tõestatud, et regulaarne kollageeni tarbimine aitab säilitada naha nooruslikkust, vähendada kortse ning hoida naha elastsena. Samuti on kollageeni tarbimisel positiivne mõju juustele, küüntele ja ka liigestele.

Nooremana suudab keha väga efektiivselt ise kollageeni toota. Kahekümnendate eluaastate keskpaigast alates hakkab aga meie keha loomulik kollageenitootmine vähenema ja nahas olevad kollageenikiud katki minema. Seetõttu hakkamegi nägema naha lõtvumist ja vananemist. Kuid mitte ainult – kuna kollageenil on organismis nii suur ja oluline roll, on kõik vananemisega seotud mured seotud kollageenikaoga – sealhulgas liigeste ja kõhrede liikuvuse vähenemine, tselluliit, juuste tuhmumine jpm.  

Niisiis on igati mõistlik võtta kollageeni toidulisandeid. Rosena e-poest leiab mitmekülgse valiku kollageeni toidulisandeid, mis laias laastus jagunevad:

- vananemisvastane kollageen

- kollageen liigestele ja kõhredele

Valikus on näiteks Dermanutrix kollageenijook, FinCollagen kollageenipulber ning Collibre kollageenijook. Viimasel ajal on aga eriti populaarseks muutunud Eternal Youth ilu- ja liigeseampsud! Suure tõenäosusega on nende menu taga just tõik, et nad on tõeliselt maitsvad! Sidrunimaitselised liigeseampsud ja mustsõstramaitselised iluampsud asendavad väga efektiivselt igapäevast magusatarbimist. Ampsates neid on kehal vähemalt sellest kasu! Kuna päevane soovitatav kogus on kolm tükki, saab kohe päris mitu süüa – ja olgem ausad, kuna nad on nii maitsvad, siis võib juhtuda, et sööd isegi rohkem…

Ühes kommis sisaldub 1g kollageenihüdrolüsaati ning lisaks on neis C-vitamiini, mis toetab kollageeni omastamist organismi poolt.

Kollageen ei ole enam lihtsalt toidulisand, vaid see on osa terviklikust ja nooruslikust elustiilist. See on viis hoolitseda oma keha, tervise ja välimuse eest, tagades et ka kümne või kahekümne aasta pärast tunneme end hästi ning meie liigesed ja kõhred ei vannu ajahambale alla. Tänapäeva inimeste elurütm on kiire ja päevad tihedalt täidetud töö, pere ja huvialadega. Seega peab nii oluline element nagu kollageen olema lihtne ja mugav kasutada igal ajahetkel.

Niisiis, selle asemel, et poetada armsa inimese kingikotti tavalisi komme, eelista hoopis Eternal Youthi maitsvaid sidrunimaitselisi liigeseampse (SIIT) ja mustsõstramaitselisi iluampse (SIIT). Kuni detsembri lõpuni on Rosena.ee e-poes ampsud ja ka kõik muud kollageeni toidulisandid eriti maitsvate soodushindadega.  

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee