Jõulud | Sisuturundus

TUUB – praktiline ja ilus kingitus naisele! 

Tuub, 23. november 2020 09:15
Kui vaevled küsimusega “Mida kinkida naisele” (kolleegile, emale, õele, sõbrannale, iseendale), siis kaalu varianti soetada midagi kestvat ja kasulikku kodumaisest e-poest.

TUUB on praktiline kleit, mida saab kanda ka seeliku ja topina. Lisaks värvilaiguna kaelas, elegantse kapuutsina, ujumiskostüümina ning lihtsalt pika selga soojendava särgina (sobib muide ka rasedatele kõik 9 kuud, toetab pärast kõhukest ja lubab seltskonnas delikaatselt titat toita).

Idee on lihtne, teostus meisterlik, materjalid parimad saadaolevad ning suur funktsionaalsus on TUUBi eduloo taga. Naised, kes heas mõttes TUUBiga „sõbraks saavad“ ei oska enam ilma elada. Peale vaadates ei ole nagu midagi nii erilist… Tõepoolest, pakend on väga ilus ja see teeb juba tuju heaks. Aga võimalus selle lihtsa torukese abil oma olemasolevat garderoobi kasutusele võtta ja näha uue nurga alt, on ehk TUUBi üks parimaid külgi.

Kanna topina jaki all kena viimistletud välimuse saavutamiseks. Teksaste peal või kampsuni all, et jahedal ajal oma keskkohta tõmbetuule eest hoida. Seelikuna oma lemmikpusa, jaki või tuunika all. Mini- või pliiatsseelikuna paksude sukkadega, võrksukkadega, tanksaabaste, tossude või stilettodega. Retuusidega käies hoiab TUUB aga pepu soojas. 

TUUBi teeme kolmest materjalist:

- Hetkel maailma popim kangas ülipeen meriino vill hoiab sooja, kuid ei aja higistama ega „hammusta”, reguleerib keha niiskust ja temperatuuri ning on antibakteriaalne.

- Modal on puuvilla-inimeste valik. See on pehme nagu teine nahk ning toodetud jätkusuutlikult pöögipuust. Imeline kangas, samas pisut kiiremini väsimuse märk näitav.

- Kuulus ja kummaline Recycled kangas, taastöödeldud vanadest kalavõrkudest, on sünteetika heade vastupidavate omadustega, kuid hingab nagu siid. Sellest kangast sai alguse TUUBi lugu ja must TUUB #blackcat on tänaseni meie kõige populaarsem müügihitt.

Kes e-poest osta ei soovi või läheb juba kiireks, sellele teadmiseks, et TUUBi saab soetada ka Solarise keskuse 1. korrusel asuvas disainipoes KRUNNIPEA. Samuti on mõned eksemplarid ja TUUBi kuulsad torusallid saadaval Apollo raamatupoodides. 

Tagastused-vahetused on meil inimlikud ja klienditeenindus sõbralikust sõbralikum. Vahetada saab meie juures ka poodidest ostetud TUUBid. Ükski kunde ei jää nukralt hooletusse. Meie südamesoov on, et iga TUUB peab olema kasutuses, mitte kapinurgas tolmama.

Küsimuste korral: hello@tuub.ee

E-pood www.tuub.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee