Eesti uudised

Martin Kadai: koroonakriisis on valitsusel ja terviseametil väga terav suhtumise ja hoiakute konflikt (5)

LISA KOMMENTAAR

Tädi Maali 19. november 2020 08:03
Tundmatu nähtus on see kovit küll, aga kui haigus on laboris kunstlikult tekitatudki selleks, et inimkonna arvukust reguleerida, siis pole ju vahet, kuidas me kusagil võimleme. Kas poleks siis õigem nii, et elame nagu vanasti ja mis tulema peab, tuleb varem või hiljem nagunii? Igasuguste kunsttükkidega me nagunii saavutame ainult näilist edu teatud ajaks. Eelmise laine tulemus on nüüd käes. Hoidsime küll hoolega ja peitsime endid igasuguste vahenditega, aga nüüd asi veel hullem? Kas siis jääbki see kassi- ja hiirelugu aegadest aegadesse? Vaktsiin toimib ajaliselt, mitte jäädavalt.
Tere 18. november 2020 20:46
Kaddai tahtis kevadel Eestis teha Rootsi eksperimenti. Aga tänaseks on Rootsi ka ise aru saanud, et läks nihu ja nüüd valis teise tee aga kaddai elab ikka veel kevades.
Eksp 18. november 2020 22:17
Kuna tegemist on tundmatu nähtusega, siis õigeid otsuseid on võimalik teha vaid tagantjärele. Näit Leedus on eksperiment, kus mask on kohustuslik kõikidele aga nakatunuid on Eestiga võrreldes kordades rohkem!
Kui ei tahtnud enam osaleda, siis pole vaja ka kiibitseda. 18. november 2020 20:12
Kui Kadai oleks tahtnud oma tarkust jagada ja aidata kriisi ohjata, siis poleks pidanud nagu teismeline tüdruk toast välja jooksma.
A.F. 19. november 2020 14:10
Täpselt õigus, kui olid asja ligi, siis pööritasid silmi ja ei julenud sõnagi kaasa rääkida, käitusidnagu süütu tütarlaps, siis nüüd ole niigi palju viisakas ja jäta tegijad rahule. See on ju siililegi selge, et räägid seda, mida kästakse ja oled ikka veel kuulekas oma läbikukkunud endisele ülemusele. Ole mees ja pea lihtsalt suu kinni.