Jõulud | Sisuturundus

Puhkus V Spaahotellis on justkui imeliselt lõõgastav reis paradiisisaarele 

V Spaahotell, 18. november 2020 16:00
Kas armsale inimesele on jõuludeks kindlasti vaja kingitus osta? Olgem ausad, pühade eel on meil kõigil tavapärasest tunduvalt rohkem stressi – seega võiks kingi asemel võtta üheskoos ette üks tore spaapuhkus.

Viimaste aastate üks populaarsemaid kuurortlinnu on Tartu, kus paikneb armastatud V Spaahotell. Suvi kestab V Spaahotellis aasta läbi ning õhkkond on sama nagu troopikasaarel – regulaarselt 30 kraadi ja enamgi! Seal saad unustada üleliigse ning pühenduda kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Hea tuju. Head inimesed.

V hotellikompleksi kuulub spaa, konverentsikeskus, pariisihõnguline kohvik V Café ning Tartu esirestoran Joyce.

V Spaahotelli sulistama tasub tulla ka üheks päevaks. Suurt uhkust tunneb V Spaahotell oma tervistavate ja pingetest vabastavate saunade üle – kuum Soome saun, kodumaine kadakasaun, sensuaalne aurusaun, mõnus vene banja, pehme meesaun ja põnev jääsaun. Igapäevaselt toimuvad ka mõnusad ja turgutavad saunarituaalid, mille hulgast leiab lemmiku ka suure leili austaja ning ka tagasihoidlikum saunataja.

Loomulikult on rohkelt elamusdušše, mullivanne, basseine ning mugavaid lamamistoole, kus vedeleda. Selle kõrvale saab kasvõi basseinis istudes rüübata mõnusat kokteili. Teisisõnu on olemas kõik vajalik lõõgastavaks päevaks.

Et korralikult aeg maha võtta, võiks nautida ka mõnda hooldust. Näiteks soojendav kehahoolitsus massaažiküünlaga, mis on suurim hitt just jahedate ilmadega. Tänu kuumale õlile on hoolitsusel tõeliselt lõõgastav toime.

Või siis veiniteraapia kooriv kehahoolitsus, mis lisab nahale energiat, jättes selle pehmeks, siidiseks ja rikkalikult toidetuks. Tänu sellele hoolitsusele saad oma üldjumele särtsu lisada.

Ja loomulikult soe šokolaadimähis, millele on raske vastu panna! Hoolitsuse käigus kantakse kehale masseerivate liigutustega soe šokolaadimask ja jäetakse sooja kookonisse aroome ja šokolaadi mõju nautima. See on vaieldamatu meeleolu tõstja!

Pikemal peatumisel on perede lemmikuks kujunenud nii ruumikad Superior toad (just oma võimalustega mahutada suuremaid peresid) ning loomulikult mullivanniga Deluxe toad, mille klaasseinaga vannituba just pisematele elevust pakub. Romantikute valikuks on kindlasti eelkõige romantilised Deluxe toad ning uhked kahetoalised Sviidid kõige erilisemateks tähtpäevadeks. Kombineerides spaapaketi romantilise õhtusöögiga Joyce’is, muutub puhkus selliseks, milline üks õige romantikapuhkus olema peab.

Kui pühadesaginas pole siiski aega armsate inimestega lõõgastavat puhkust ette võtta, võiks jõuluvana poetada kingikotti V Spaahotelli kinkekaardi – valikus on nii rahalise väärtusega kui ka juba mugavalt paketiks kombineeritud kinkekaardid. Kinkekaardi saab soetada kodulehelt kõigest mõne minutiga (vaata SIIT) ning sealjuures võib jõuluvana kingisaajale isegi toreda soovi kirjutada…

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee