ÕL TV | Õhtuleht

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs nüüd igal kolmapäeva õhtul.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist 

„PUUDUTA MIND“ 161. SAADE | Bioenergeetik Andrus Allikveer: mobiiltelefon saastab inimest, muutke ise selle vibratsioone 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, 25. november 2020 19:11
"Puuduta mind" - Andrus Allikveer Anu Saagim Sirje Presnal
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on bioenergeetik ja vaimne teejuht Andrus Allikveer, kes aitab vabaneda keha rakkudesse salvestuva energeetilise reostuse eest. 

Vaata videot!

"Puuduta mind" - Andrus Allikveer Foto: Hannes Dreimanis

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs nüüd igal kolmapäeva õhtul.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT

"Inimene on ümbritsetud energiatest, mida kannavad esemed, teised inimesed, mõtted, sõnad," väidab Andrus. "Samuti on energia perekonna ja suguvõsa mõtted ning teod. Ka riigid omavad erinevat energiat, sest aladel, kus riigid paiknevad, on omad energiad."

Mõtte ja teoga inimene programmeerib ennast - paneb peale koodi. Seda teevad ka teised mõtteenergiad, mis pääsevad mõjutama inimest raku tasandil.

Andrus püüab meile saates tõestada, kas vee energeetika mõjutamise abil muutub tõesti vee maitse?

Saame teada, kuidas tunded sinu keha mõjutavad,  õpime tajuma erinevaid tundeid.

Kuidas on võimalik oma keha energeetikat parandada?

Tihti on energeetiline reostus peapõhjuseks emotsionaalsele seisundile, allergiatele ja kroonilistele sümptomitele

Energeetiline saastatus on kõikjal, sest meid ümbritsevad lisaks mobiilidele ka telerid, kodumasinad. Nähtamatud raadiolained on kõikjal meie ümber, väsitades inimest. „Minge kaubanduskeskusesse ja seal mõned tunnid olles tunnete väsimust, mõtted on hajevil, tuju läheb halvaks - see kõik on märk energeetilisest saastatusest," on Andrus veendunud. "Olles teadlik sellest kõigest, on võimalik saada abi, muuta oma elu ja suhtumist. Võimalik on muuta isegi mobiiltelefoni vibratsioone. Mida targem on telefon, seda rohkem ta salvestab infot ja see info saastab inimest energeetiliselt. Mida vähem seda kasutada, seda parem."

Saates jagab Andrus ka nippe, kuidas puhastada oma ehteid, kristalle, ja vääriskive halvast energiast. 

Samuti näitab ta kuidas on võimalik teha tavalisest veest mineraalvett või magusat magusat vett. Niiöelda püha vett.  Andrus näeb oma kolmanda silmaga ka aurat, surnute hingi (kas on ligidal) ja patoloogilist mikroflorat. 

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs nüüd igal kolmapäeva õhtul.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloudist SIIT

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee