Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Koroonaviiruse üks tagajärgedest Keenias: koolitüdrukute massiline rasestumine 

Ohtuleht.ee, 18. november 2020 10:17
Tänase saate külaline Evelin Kivimaa naasis alles möödunud kuul Keenia reisilt.

Alustuseks räägib ta loomulikult sellest, kuidas õnnestus praegusel ajal Keeniasse minna – igal pool maailmas on ju korralikud piirangud. Sealjuures Keenias on need piirangud isegi ekstrasuured. Kui kevadel selgus, et riigis on üheksa koroonapositiivset, teatas president rangetest meetmetest, mis kestavad praeguse ajani. Kahjuks on inimesed nendest üsna väsinud ning püüavad üha rohkem viilida.

Evelin käis Keenias MTÜ Mondo kaudu, mis teeb sealmail arengukoostööd. Niisiis kohtus saatekülaline väga erinevate elusaatustega inimestega, kelle lood tegid ühelt poolt kurvaks, kuid teisalt avaldasid muljet.

Samuti jutustab Evelin temasugust abikaasat soovinud taksojuhist, Eesti majast ühes väikeses külakeses, 15aastaste koolitüdrukute rasestumisest, imelisest loodusest ja loomadest ning paljust muust.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

11.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Eestlanna Liibanonis: elukaaslase palk muutus inflatsiooni tõttu nii madalaks, et polnud enam mõtet tööl käia
04.10.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Merineitsiks riietuv eestlanna võitleb reostuse vastu: olen trikoo vahel veest nii palju prügi välja toonud
28.09.2020
„JÄRGMINE PEATUS“ | Lennufirmade lojaalsusprogrammidest: mitusada eurot maksnud pileti võib saada paarikümnega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee