Jõulud | Sisuturundus

Unikaalsed ja kvaliteetsed Lindbergi prilliraamid – see on kingitus, mis püsib ajas! 

Silmalaser, 18. november 2020 10:04
Lindberg on A+ kvaliteediga prilliraamide ja päikeseprillide valmistamisele pühendunud Taani kaubamärk, mida iseloomustavad kerged ja vastupidavad tippkvaliteediga materjalid ning prillide valmistamine käsitööna lähtuvalt kliendi enda soovidest. Nii on Lindbergi prillid alati isikupärased ja samas ka väga mugavad kanda. Klient saab mudeleid omavahel kombineerida ja valida täpselt oma näole ja peakujule sobivad sangad, ninatoe, klaaside raamid ning endale meelepärase värvi ja elementide materjali.

Lindbergi raamid on prillipoodide tavakaubast muidugi kallimad, kuid investeering tasub end aastatega tagasi. Odavad raamid purunevad ja amortiseeruvad oluliselt kiiremini – seega ajapikku kogunebki sama summa, mis on algne investeering Lindebergi raamide puhul. Kliendi võit on aga esialgse kallima hinna juures oluliselt mugavamad ja isikupärasemad prillid, mis ei väsita kandmisel näolihaseid ning mõjuvad samas ekstravagantsete ja ainulaadsetena. Paljudele Lindbergi prilliraamidele on eluaegne garantii, mis sisendab veelgi kindlust, et suurem investeering on põhjendatud.

Lindbergi ainuesindaja Eestis on Silmalaser. Tule tutvu Lindbergi prilliraamidega Silmalaseri Kawe optikasalongis aadressil Tallinnas Pärnu mnt 15. Kohapeal on lai valik mudeleid proovimiseks ja ostmiseks. Seni on enamus kliente valinud Lindbergi prillide valmimise tellimustööna – selle juures aitavad Silmalaseri klienditeenindajad, kes näitavad kombineerimise võimalusi ja aitavad leida kõige paremini sobivad prillid.

Vaata lähemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee