Poliitika

LOE TÄISPIKKUSES | Andres Kuusk pitsitas „Esimeses stuudios“ Martin Helmet: kuidas tort maitses? Kas Kaja Kallas on Sauron? (12)

LISA KOMMENTAAR

Tavaline eestlane 12. november 2020 14:14
Ekre esimees esines seal lihtsalt oma valijatele, kes nagunii ei taipa elus ei ööd ega mütsi. Õnneks on selliseid inimesi ainult iga kuues
Nautisin 12. november 2020 13:20
väga Martini vastuseid. Ei peagi teadma, kes on kes, ainult selle saate põhjal on võimalik teha järeldusi: küsitletav on rahulik, tark, vaimukas, õiglane. Seevasu küsija tundus närviline, kallutatud, mõjus ebameeldivalt. Tegu ongi, nagu Martin ütles, ideoloogilise võitlusega nii siin kui kogu maailmas. Nn."maailmavalitsejate" aeg hakkab otsa saama, kuna neil ei ole enam toetust inimeste poolt ega vaimselt tasandilt
12. november 2020 09:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Eliidi kilekoti-korruptsioon 12. november 2020 09:40
Hästi paned ...aga teinekord on selliseid sotsiopaate tõe esiletoomiseks vaja.
mf 12. november 2020 09:17
Ega vahet ei ole sul teil kästakse aravata. Sinu oma vaba valik, mida usud. Mina arvan, et terve mõistusega inimene ei aja tele-eetris sellist iba, et cnn, bbc, fox news pmst kogu vaba maailma meedia on kallutatud. Ja selline peaks vastutama riigi rahaaasjade eest. Tekib küsimus, et mul on küsimus, kas me oleme idioodid siin Eestis, et sellised pukki paneme
Juss 12. november 2020 13:37
Seevaldis arvavad kõik, et sanitarid ja tohtrid on segased ja nemad on ainsad terve mõisusega olendid. Millal sind koju lasti? Kas ikka pead ühendus oma aatekaaslastega palatist?
Jaanus 12. november 2020 02:19
Vaatasin ka mina seda saadet! Minu meelest see nn ponnistus Martinit ja nn "Pitsitada", oli Andrese karjääri täielik fiasko. Kuuse-poisikese küsimused kõlasid küll uljalt, aga jõuetult. - Jäks ja mõistus ei käinud lihtsalt üle. Selelle vaatamata, Martin vastas isegi nii mõnelegi lollile küsimusele arukalt. Üldjuhul lollidele küsimustele saab vaid lolle vastuseid anda, aga Martin suutis mitmel korral kiusatust tagasi hoida ja vastas isegi lollidele ja ka provokatiivsetele küsimustele arukalt. Paistis, et Martin lausa nautis seda mida Uljas Andres tegelikult tundis.
Jaanus 12. november 2020 02:27
Aeg-ajalt oli selline tunne et Marin vaatas muigamisi Urmast nagu naiivset väikest sõjakat kutsikat, kes püüab oma uljusega ja kõva klähvimisega kõikidele hirmu naha vahele ajada.
Vastupidi 12. november 2020 20:52
Helme higistas ja oli närvis. Kuusk esitas teravaid, faktidega toetatud küsimusi. Helme vastas lühidalt ja segaselt. Seda juttu, mida ta arvas, et valijad kuulma ei peaks, podises omaette. Nõme ja hale vennike.
Trik 11. november 2020 23:30
Saatejuht küsis seepeale Helmelt, kas Kaja Kallas on siis Mordori valitseja Sauron. “Sauron on võib-olla natuke palju talle öelda, sest Sauron oli Mordori valitseja, aga väga toimekas ja tõhus ja edukas, aga Kaja Kallase kohta seda öelda ei saa. Aga mida võib öelda küll Kaja Kallase kohta, on see, et senikaua, kuni Kaja Kallas on peamise opositsioonierakonna juht, Eestis normaalset poliitilist õhkkonda ei teki,” vastas Helme. Nii täpselt ongi!!!
Moderaat 11. november 2020 23:09
Kahju. Kuusk hakkab sama pahatahtlikuks muutuma nagu Trallagi. Väga ebaprofessionaalne käitumine. Kui sulle mingi inimene ei meeldi, siis hoia see enda teada.
Jaanus to: mf/ eile, 23:21 12. november 2020 01:48
Huvitav?! Milline reaalsus siis see õige om?! Pean tunnistama, ka mina vaatasin seda saadet ja mina küll ei saanuda aru, et milline see Martin Helme reaalsus oli. Sellest Kuuse Andrese reaalsuss oli küll väga tuttav, kuna viimastel aastatel see Eesti substraadimeedi lausa kubiseb sellistest elufilosoofiatest. Muide, sihärdusi suuri mõtlejaid pidi Paldiski maantee pssssiiihhoneuroloogiahaiglas hulgi leiduma. Ehk räägiksite oma palatikaaslastest mõne huvitava loo?
Nagu NR-s korduvalt on selgitatud 12. november 2020 03:01
Tuleb eristada, kes on ausad rahva heaolu eest seisjad ja kes võõrvõimu teenrid ehk t-lakkujad. Mõistagi on peameedia teenistujad eliidi rahastusel ja objektiivset suhtumist ei saa neilt nõuda.