Jõulud | Sisuturundus

Luksuslik, ulakas ja naiselik pesu – soeta see mugavalt internetipoest! 

Pesupood.eu, 16. november 2020 08:30
Luksuslik ja silmapaistev pesu on ideaalne kingitus oma kõige kallimale. Kui rinnahoidja ja püksikute soetamine võib tunduda liiga riskantne, siis saab alati kingida midagi neutraalsemat, olgu selleks kaunis hommikumantel, öösärk või kihvt sukatoode.

Kui ühelt poolt leiab internetipoodidest uskumatult suure valiku pesu, siis tihti kardetakse neti teel taolisi oste teha. Peamine hirm on, et toote lõige või suurus ei sobi. Enne sobiva pesu valimist tuleks ennast üle mõõta ja võrrelda mõõte suuruste tabeliga. Kui see tundub liiga keeruline, siis alati saab asjatundjatele kirjutada ja küsida nõu, saates oma mõõdud ning soovid.

Miks teha jõuluostud Pesupood.eu veebipoest?

Internetis pesu ostmise eelisteks on lai toodete ja mudelite valik. Samuti leiab väga palju selliseid suurusi, mida kaupluses isegi saadaval pole. Valdavatel juhtudel on ka hinnaeelis – eriti, kui tellimuse suurus ületab määra, millest alates on tasuta transport. Liitudes novembrikuus püsikliendiprogrammiga, kehtib 7% soodustust kõigile täishinnaga toodetele!

Pesupood.eu müüdava pesu kvaliteet on tõeliselt hea, kuna kõik brändid on väga hoolikalt valitud ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Pesupood.eu naiste pesu sobib igale maitsele, sest erinevad brändid täiendavad teineteist. Näiteks PariPari brändi pesu on naisele, kes armastab ajatut klassikat ning Gorteksi pesu naisele, kes eelistab värve ja mustreid. Samuti on saadaval maailmakuulsa brändi Guess pesu, mis on väga uhke ja stiilne. Muide, Guessi uusimad kollektsioonid müüvad alati väga kiiresti läbi.

Luksusearmastajatele on bränd Sugar Skin, mille tooted toovad tõelise vau-efekti! Brändilt Belveris lummab vallatu, kuid maitsekas pesu, mida kaunistavad Swarowski kristallid.

Suure rahvusvahelise eduga bränd Gisela pakub väga innovaatilist pesu, mis sobib nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks üritusteks. Eriti popid on Gisela vormivad bodyd ja erinevad püksid. Muide, Pesupood.eu-sse on jõudnud keskkonda säästev pesu Giselalt – kollektsioon EKO on valmistatud taaskasutatud ja looduslikust materjalist.

Kohe-kohe on kaubavalikusse lisandumas ka armastatud kaubamärk Marc & Andre!

Üsna tihti leiavad Pesupood.eu-sse tee ka mehed, kes tahaksid kallimale ilusat pesu, kuid ei soovi seda kaubanduskeskuse poodides valida. Ühelt poolt on pesuost delikaatne ning teisalt on poe asjatundjad nõu ja jõuga abis. Muidugi siinkohal on mõistlik enne naise pesusahtlis veidi luuret teha.

Muide, Pesupood.eu pakub kingitusi ka mehele – valikus on aluspesu brändidelt Guess, Rössli ja Happy Socks. Lisaks on saadaval e-kinkekaardid.

Hea nõuanne! Tee jõulude eel internetipoest ostud aegsasti ära, sest pühade lähenedes koguneb rohkelt tellimusi ning tarneajad võivad viibida.

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee